В оформленні будь-якого інтер’єру важливу роль відіграє стеля. Навіть при якісній обробці стін і підлоги стеля з тріщинами, нерівними швами і патьоками зіпсує весь зовнішній вигляд. Саме тому до обробки стельового простору потрібно підходити максимально серйозно.

На сьогоднішній день існує безліч різних способів стельової обробки – штукатурка, гіпсокартон, підвісні конструкції і багато іншого. Однак, більшість з них недовговічні і вимагають великих трудових і фінансових витрат.

Спеціалізовані компанії пропонують своїм клієнтам найоптимальніше і сучасне рішення обробки стельового простору – це натяжні стелі, виготовлені з сучасного і безпечного полімеру – полівінілхлориду (плівки ПВХ). Вони заощадять Ваш час і гроші. Завдяки величезному вибору фактур і квітів натяжні стелі легко впишуться в будь-який інтер’єр і зроблять його більш вишуканим і цілісним.

Стельові покриття з ПВХ виготовлені за сучасними технологіями з використанням безпечних матеріалів, що дозволяє їм довгі роки радувати Вас, зберігаючи тепло і затишок Вашого будинку.

Історія виникнення натяжних стель губиться в далекому минулому. До цих пір немає точної інформації про те, хто саме їх придумав, але достеменно відомо, що технології натяжних стельових покриттів використовувалися ще в Стародавньому Єгипті та Римі, а також в Стародавній Греції та Вірменії. Стародавні дизайнери декорували стельове простір тканинами різних кольорів, просоченими вапняним розчином. Однак ці технології були не довговічні і не практичні, так як тканини дуже швидко приходили в непридатність і потребували повної заміни.

З розвитком історії з’явилося безліч способів обробки стельового простору і натяжні стелі стали поступово забуватися.

Нова ера цього виду стельової обробки наступила в 60-і роки XX століття з винаходом полівінілхлоридної плівки (ПВХ). З тих пір натяжні стелі увійшли в наше життя.

Полівінілхлорид або ПВХ – це сучасний синтетичний полімер, що відноситься до числа так званих базових полімерів. Даний матеріал був одним з перших полімерів, що набули широкого комерційне поширення, і на сьогоднішній день він є одним з найбільш затребуваних і популярних. ПВХ займає друге місце після поліетилену по споживанню серед синтетичних полімерів.

Крім натяжних стель з ПВХ виготовляють – вікна та двері, підвіконня, стінові панелі, сайдинг, кабельні короби, підлоговий плінтус, труби, сендвіч-панелі, меблеву фурнітуру і навіть дитячі іграшки. ПВХ став невід’ємною частиною нашого сучасного життя.