Для створення сучасних будинків, які увінчані чудовим дахом, а також які відповідають всім будівельним стандартам і нормам, все частіше і частіше використовується бітумна черепиця.

Найголовнішим її перевагою є те, що її можна використовувати для реалізації сучасної покрівлі будь-якого розміру і складності, що є незаперечним плюсом. Стеклохолст, просочений тонким шаром бітуму абсолютно не схильний до дії вологи і морозу, завдяки чому і заслужив повсюдне повагу і визнання будівельників.

Як правило, бітумна черепиця являє собою окремі аркуші однакової форми, які мають певні фігурні візерунки, що дозволяють виробляти надійну стикування елементів. В основу кожного листа покладена імітація металочерепиці, що дозволяє вам створювати неперевершений за красою дизайн покрівлі для вашого будинку. Варто зазначити, що важливим фактором, в цьому випадку, є невелика вага матеріалу, який не потребує додаткових несучих опор і зміцнення стін приміщень. За заявами виробників, такий матеріал здатний прослужити без необхідності заміни більше 30 років. Однак реальний термін служби може досягати і більш 50, адже в процесі виробництва використовуються найостанніші досягнення будівельної індустрії.

Продовжити термін служби Вашої покрівлі, убезпечити несучі конструкції від проникнення вологи і пара Вам допоможуть сучасні високотехнологічні матеріали – вони гарантують досягнення найбільшої ефективності, результативності та якості.

Що володіє підвищеною надійністю, проникаюча гідроізоляція призначена для захисту від вологи покрівельних килимів, фундаментів і інших елементів різних конструкцій. Її основними особливостями можна вважати універсальність застосування, незалежно від клімату.

Таким чином, обидва описуваних матеріалу досить привабливі і ефективні. Підібрати найбільш оптимальний варіант Вам допоможуть фахівці.