Непогано, напевно, живеться тим, кому дахом над головою служить небо блакитне, але все ж краще буде якщо дах все ж буде з чогось більш матеріального, а ще краще якщо ця частина вашого будинку буде дуже міцною, надійною і звичайно ж теплою. Те, наскільки буде довговічним будинок, безпосередньо залежить від якості даху, і саме тому вибір якісних матеріалів для спорудження покрівлі дуже важливий.

В даний час надано досить широкий вибір різних видів покрівлі, все залежить від місцезнаходження і цільового призначення будівлі, а також від того, наскільки це дорогий і престижний проект. Повсюдно можна зустріти не тільки традиційні даху, але і більш сучасні експлуатовані і інверсійні.

Покрівля буває, як плоска, так і скатна, причому остання має дуже велику різноманітність. Також можна класифікувати за способом установки водостоків, за матеріалом з якого зроблено покрівлю, а також за наявністю або відсутністю горища.

У давні часи покрівлю створювали, в основному з того, що було під рукою у будівельників того часу, тобто з натуральних матеріалів. Здебільшого це були солома, очерет, камінь і дерево. Зараз можна подумати, що матеріали для покрівлі з природних матеріалів не використовуються взагалі і їм місце тільки в музеї, але виходить зовсім навпаки, вони знову починають набирати популярність, через те, що тепер в моді екологічно чисті матеріали.

Різноманітні види черепиці дають практично безмежний простір для уяви дизайнерів і архітекторів. Вибір дуже широкий, і починається від цементно-піщаної та металевої покрівлі, а закінчується м’якою черепицею. Для початку потрібно вирішити непросте запитання – що є головним при будівництві будинку? Наприклад, м’яка черепиця значно дорожче металочерепиці, і тому якщо на першому плані економія коштів, то краще звернути увагу на металевий варіант. Якщо потрібна тиша в приміщенні і важлива звукоізоляція, то перевагу краще віддати покрівлі з гнучкої черепиці. М’яка черепиця стане хорошим рішенням багатьох складних питань в плануванні будівельних робіт. Ціна її повністю відповідає якості, а монтаж дуже простий і легкий. Для українського користувача дуже хороша м’яка покрівля від фінських виробників, яка показує себе, як надзвичайно стійка до різких і непередбачуваних змін погоди, а також до інших жорстким погодних умов в цілому.