Металочерепиця має вигляд сталевих листів, які зовні імітують класичну покрівлю даху.

Сьогодні даний вид покрівлі користується особливою популярністю і це цілком виправдано. Це пов’язано з легким вагою металочерепиці, гідним габаритам, які дають можливість перекривати достатні площі, наявність багатої колоритною гами.

Безсумнівним достоїнством даної стойматеріала є і його прийнятна вартість, яка допоможе непогано заощадити ваш бюджет.

Сьогодні прийнято виділяти різні види металочерепиці:

· Листова. Підійде для покрівлі дахів, які відрізняються значною площею. Такий вид є найпопулярнішим, а також доступним за вартістю.
· Модульна.
· Штучная.В магазинах можна зустріти різні види металочерепиці в залежності від форми застосовуваної штампування. Що стосується матеріалів, з якого виготовляється металочерепиця, то найпопулярнішими є сталь, алюміній, мідь, цинковий сплав. Що стосується мідної крівлі, то вона відрізняється більш високою вартістю, але при цьому у неї буде і довший термін служби.

При виборі металочерепиці слід приділяти увагу на такі ключові моменти:

· Якщо у вас дах з нестандартною формою, то найкраще зупинити свій вибір на модульної металочерепиці, в такому випадку у вас залишається менше обрізків.
· Обов’язково ознайомтеся з усіма сертифікатами якості, а також яку гарантію надає виробник.
· Чим більшою висотою володіє профіль, тим менше буде затримуватися сніг.
· Якщо ви проживаєте в північних широтах, то найкраще зупинити свій вибір на поліуретановому покритті.
· Коштувати сказати і про захисно-декоративному покритті, щоб на ньому не було ніяких тріщин, подряпин, слідів корозії.

Металочерепиця сьогодні є надійним і сучасним матеріалом. Даний вид покриття відрізняється непоганою термо-і звукоізоляцією. Найкраще довірити установку металочерепиці професіоналам, які будуть використовуватися спеціальні інструменти для правильного укладання матеріалу.