Буквально зовсім недавно звичайні дерев’яні вікна були вже непопулярними, адже їх замінили металопластикові вікна. Але, не дивлячись на те, що ці вікна вважаються міцними, довговічними і енергозберігаючими, на сьогоднішній день в моду повертаються дерев’яні вікна, тому що все-таки натуральні матеріали є більш корисними і екологічно чистими. Дерев’яні вікна люди почали ставити не тільки у своїх житлових будинках і квартирах, але і в офісах.

Хоч і, здавалося б, про дерев’яні вікна все давно забули, але все ж замовити їх так само просто, як і пластикові. Нині вікна з деревазначітельно вдосконалені, і за своїми властивостями, а головне по довговічності, нітрохи не поступаються ПВХ.

Найміцнішим і найбільш якісним матеріалом для дерев’яних вікон є клеєний брус, що складається з трьох шарів. Іншими досить популярними матеріалами для вікон є бук, сосна, ялина, дуб і каштан. Сам же склопакет в модернізованих дерев’яних вікнах складається з 3-х паралельно розташованих листів скла, закріплених алюмінієвим профілем. В обов’язковому порядку між стеклами має бути вільний простір, який пізніше заповниться висушеним повітрям. Це необхідно для забезпечення найкращій мірі теплоізоляції. Відзначимо самі основні переваги дерев’яних вікон: дерево характеризується низьким коефіцієнтом температурного розширення; дерево прекрасно зберігає тепло в приміщенні, навіть у сильні морози; звукоізоляція дерев’яних вікон заслуговує високої оцінки; дерево забезпечує значно кращу вентиляцію, ніж пластик, так як є живим і натуральним матеріалом.