Сучасні види оформлення інтер’єрів вражають уяву навіть найвимогливіших замовників. Дзеркала, різні панно, вітражі з розписом вже ні для кого не новина, а лише додаткова можливість прикрасити своє житло оригінальними ексклюзивними ідеями. Щоб в інтер’єрі зберегти відчуття легкості і світла, в даний час дизайнери запропонували оригінальне рішення – скляні міжкімнатні двері.

Крім котеджів, скляні двері використовують в організаціях і підприємствах, де багато народу, в бібліотеках і касах, підприємствах охорони здоров’я та освітніх установах.

Завдяки застосуванню прозорого і легкого матеріалу в приміщення вдається створити приємну атмосферу, що розташовує до взаємодії і досягненню взаєморозуміння. Міжкімнатні двері в приватних будинках або котеджах надає презентабельність приміщенню, піднімають вартість об’єкта нерухомості на регіональному ринку, істотно збільшують естетичний вигляд інтер’єру.

На споживчому ринку скляні двері представлені досить широким асортиментом. Якщо необхідно підібрати двері для вітальні, робочого кабінету або офісу, то слід розглядати двері з урахуванням наступних параметрів:

  • Цільове призначення будівлі;
  • Розміри дверних прорізів;
  • Висота стель і ширина стін;
  • Фурнітура, використовувана в приміщенні.

Володіючи високими експлуатаційними параметрами, скляні міжкімнатні двері повністю безпечні, вони візуально збільшують простір і надають особливого шарму всьому приміщенню.

Для виробництва скляних дверей використовують різні види скла, прозоре або матове, з малюнком або тонуванням. Окремо треба відзначити, що скло, яке використовується в виготовленні дверей міжкімнатних, має високу міцність до механічних впливів, не боїться зміни температурного і вологого режиму, а також стійке до дії несприятливої ​​хімічної середовища.