Камери відеоспостереження (відеореєстратори) – прилади, які призначені для запису, зберігання та перегляду відзнятої відеоінформації.

DVR відеореєстратор – невід’ємна частина сучасних систем безпеки. Воно дозволяє контролювати і фіксувати те, що відбувається в той зоні, яку охоплює огляд приладу. Дуже часто відеореєстратор DVR встановлюється в транспортних засобах. Відеокамери (відеореєстратори) активно встановлюються в офісах, на дачах, в житлових будинках, виробничих або торгових підприємствах, будівельних майданчиках.

Ціна відеореєстратора DVR і різноманітність моделей, дозволяють підбирати його на сайті для будь-яких цілей, пов’язаних із записом і зберіганням відеоматеріалу.

Як вибирати відеореєстратор (камери відеоспостереження)?

Вибираючи реєстратор DVR, зверніть увагу на такі критерії, як:

 1. Швидкість запису.
 2. Дозвільна здатність.
 3. Наявність вбудованого датчика руху.
 4. Мережеві функції. Ці функції дозволяють використовувати реєстратор DVR для трансляції відеозапису в режимі онлайн (реального часу), аудіо, а також дає можливість користуватися архівом, а також копіювати записи на персональний комп’ютер і налаштовувати обладнання.
 5. Тип накопичувача і його обсяг. Як накопичувач може використовуватися жорсткий диск або карта пам’яті.
 6. Кількість камер (каналів), які можна підключити до приладу.
 7. Розміри, якими володіє DVR реєстратор. Залежно від призначення приладу, він може бути мініатюрним, або більш габаритним. Мініатюрні прилади встановлюються в автомобілях, використовуються для зйомки заходів, переговорів, конференцій. Самий крихітний DVR відеореєстратор – модель, призначена для прихованого відеоспостереження. Її особливість не тільки в мініатюрному розмірі, а й в непримітному дизайні, оскільки її завдання полягає в тому, щоб вести запис того, що відбувається непомітно.
 8. Наявність монітора. Якщо відеореєстратор DVR обладнаний монітором, не потрібно підключати його до додаткового екрану для перегляду відзнятого матеріалу.
 9. Реєстратор DVR з монітором дозволяє дивитися відеозаписи на моніторі пристрою.
 10. Наявність аудіо і відеовиходів.
 11. Якість зображення, яке знімається при поганому освітленні. Цей критерії важливий для всіх приладів, не залежно від того, який DVR купити ви збираєтеся і для якої мети. Найбільш актуальна якість зображення в умовах недостатнього освітлення і атмосферних проявів, якщо ви плануєте купити DVR для вуличного спостереження або для установки в автомобіль.

Купити відеореєстратор DVR в Україні

Магазин https://smart-bezpeka.comспеціалізується на продажу обладнання для охоронних систем і систем відеоспостереження. Тут ви можете вибрати і відеореєстратор DVR, купити його, а також отримати консультацію по установці приладу або замовити його установку.

Ціна відеореєстраторів DVR і їх асортимент дозволять вам вибрати прилад, який максимально відповідає тим завданням, які ви маєте намір вирішити його придбанням. Вартість приладів, представлених в нашому каталозі, визначається функціональністю, комплектацією та іншими характеристиками кожної моделі.

Отримати детальну інформацію про ціну і характеристики приладів ви можете у наших консультантів.