Раніше письменники-футуристи відрізнялися максимально цікавим баченням майбутнього. У більшості випадків, подібного роду підхід відрізнявся більш глибоким поглядом.

Часто вони створювалися під впливом стим панка або ж дизель панка. Як правило, вони намагалися перейти в кінець другого або початок третього тисячоліття. Але вони навіть уявити не могли собі, що більшість того, що вони придумали, втілилися вже в двадцять першому столітті. Одним з найвідоміших вистав про майбутнє є розумний будинок. Різні роботичних прислуги, які постійно обслуговують господарів на перший поклик. І що ж ми маємо зараз? Насправді, розумні будинки з’явилися. Але ось виявилося, що подібного роду роботи навіть не потрібні. Вони не дозволяють нормально переміщатися по будинку, були б просто незручними для людини. А ось різне обладнання, яке не заважає людині, але тим не менш виконує більшу частину роботи по дому, достатньо активно використовується навіть зараз.

На даний момент ця ідея розвинулася до непоганого рівня. Стала більш прийнятною для використання і, що немало важливо, стала дешевшою для більшості споживачів. А тепер давайте подивимося, навіщо потрібен розумний будинок і чим він цікавий.

Чим розумний будинок цікавий?

В першу чергу варто відзначити той факт, що зараз розумні будинки досить цікаві. Раніше це були вкрай малофункціональними і використовувати їх було практично неможливо. Автоматика працювала незграбно, неможливо було змусити її працювати швидше. Та й система управління була досить гальмівний. Зараз все можна без проблем використовувати, так як розумний будинок може бути підключений до будь-якого смартфону.

Поява смартфонів, особливо в масовому використанні, дозволяє без проблем використовувати подібне устаткування без проблем. Розумні будинки можуть вам зробити чай, включити телевізор, як і використовувати всю решту побутову техніку і так далі. Це максимальна оптимізація будинку, якої багатьом не вистачає. Додатки для телефону настільки прості, що впорається з ними може практично кожен. Будь-яка людина може без проблем навчиться керувати ним, незалежно від віку і вміння використовувати телефон, а зрозуміти зручність подібного обладнання ви зможете з першого включення.