Регулятор тиску є пристроєм, який призначений для стабілізації і зниження тиску в трубопроводах з різними середовищами.

Основною функцією даних приладів є захист різного підключеного до трубопроводів обладнання, постійно знаходиться під впливом високого тиску. Крім цього, дані пристрої дозволяють зробити натиск більш рівним і плавним, що позитивно позначається на довговічності роботи сантехнічного обладнання та побутової техніки, допомагає запобігти гідроудар, рівномірно витрачати газ (як наприклад, в газових котлах), і уникнути різких стрибків тиску. Замовити регулятори тиску можна на сайті fluid-line.ru (подробнее за посиланням).

 

Регулятор тиску самостійно встановлює необхідний рівень тиску в трубопроводі. Регулятор дозволяє убезпечити обладнання від поломок під час стрибкоподібної зміни тиску або гідроудару. Крім цього, регулятори тиску призначені для зниження тиску на вході. Це є необхідністю для багатьох видів підключеної побутової техніки, наприклад, пральних машин, бойлерів, з огляду на те, що вони не розраховані на високий тиск магістральних трубопроводів.

Принцип дії регулятора тиску досить простий: під впливом регулюючого гвинта, відбувається зміна тиску після редуктора. Якщо даний гвинт вкручується, то клапан відкривається, і відбувається підвищення тиску. Якщо гвинт відкручується, то тиск, відповідно, знижується через закриття клапана.

Залежно від принципу дії регулятори тиску діляться на види:

  1. регулятори прямої дії
  2. регулятори непрямої дії або автоматичні

Також регулятори тиску відрізняються між собою за принципом внутрішнього устрою і особливостей роботи. Виходячи з цієї ознаки, виділяють поршневі і мембранні регулятори.

Регулятори бувають електронні (мають електродатчиків, який сканує тиску в і якщо буде потреба активізує помпу) і механічні (мають в своїй конструкції блок пружин і гайок, які є сприйнятливими до перепадів напору).

Фітинги на високий тиск HiFlux

При створенні високотехнологічної системи водопостачання, знадобиться відповідне обладнання. Одним елементом складову всієї конструкції, є фітинги від виробника HiFlux, їх можна придбати в компанії fluid-line.

Для чого застосовуються фітинги?

У різних сферах, виникає потреба створити різного роду гідравлічні і пневматичні системи. Для їх створення використовуються дуже міцні рукава, які посилюються в один, а то й в кілька шарів обплетення, яка в свою чергу складається з міцних армуючих матеріалів. Далі для з’єднання і монтажу всієї системи використовуються, вищезгадані фітинги. Також фітинги використовуються, для з’єднання між іншими типами систем, в моментах повороту всієї системи.

Як правило, фітинги витримують високий тиск, також в асортименті даного інтернет магазину, можна придбати фітинги із спеціального міцного сплаву, призначених виключно для високого тиску.

Виробник HiFlux, на даний момент вважається одним з кращих в своєму сегменті. Фітинги від даного виробника, займають особливе місце в рейтингу за якістю використовуваного матеріалу при виробництві даного сантехнічного елементу.

Високий рейтинг виробника, обумовлюється тим, що при створенні фітингів використовуються європейські стандарти такі, як:

  • Європейський стандарт має назву DIN, який також сирітства ГОСТам країн пострадянського простору. Згідно з цим стандартом, різьблення на фітингу – метрична, зрідка конічна і циліндрична;
  • SAE (система стандартів Америки) – даний стандарт використовує метричну систему вимірювання, спираючись на дюйм. Зазвичай крок різьби вважається за формулою кількість витків / дюйм. Вироби, зібрані за даним стандартом, використовуються на всій техніки США;

У каталозі компанії ТОВ «Флюїд-Лайн», розміщеному на сайті інтернет магазину, представлений широкий асортимент сантехнічного обладнання, для будь-якого виду гідравлічної і пневматичної системи.