Ванна кімната – це одна з найважливіших кімнат у будинку або квартирі.

Ремонт або заміна унітазу не є звичайною річчю, як переклеїти шпалери в коридорі або замінити люстру у вітальню – зазвичай це робиться в результаті поломки, наприклад, унітазу, душової кабіни, або ванни. Сьогодні, ми розберемося, як в кілька кроків можна самостійно вибрати унітаз для заміни у ванній кімнаті.

В наші дні унітази доступні в дуже широкому розмаїтті форм і стилів, починаючи від базових для більшості будинків і їх ванних кімнат і закінчуючи сучасними житловими комплексами і приватними будинками, для яких є навіть варіанти різьблених і розписаних унітазів і моделей, які, здається, відбуваються прямо зі сторінок науково-фантастичного роману.

Дизайн унітазів розвивався стрімкими темпами, особливо за останні 30 років або близько того, в зв’язку з підвищеною турботою про навколишнє середовище. Новіші моделі не тільки включають водосберегающие технології, але і інтегрують інші технології, пропонуючи вбудовані біде і інші переваги.

Крок 1: визначте вимоги до шорсткості і розмірів

Якісні унітази бувають різних розмірів, тому не забудьте перевірити ширину, глибину і висоту доступного простору під нього.

Більшість туалетів кріпляться до підлоги в 30 см від стіни (не рахуючи плінтуса). Це відомо як “грубе» вимір.

25-сантиметрові і 35-сантиметрові туалети доступні для ванних кімнат з меншим або додатковим простором, ніж більш поширені 30-сантиметрові моделі.

Крок 2: розглянемо високий туалет для додаткового комфорту

Традиційна висота обода унітазу складає близько 40 сантиметрів від підлоги. Кільце сидіння додає ще близько 3 см. Багато людей вважають, що більш високий унітаз більш зручний.

Крок 3: зіставте туалет з вашим стилем дизайну ванної кімнати

Розгляньте стиль дизайну вашої ванної кімнати при виборі унітазу. Якщо у вас є більш традиційний, перехідною або сучасний стиль, є варіанти унітазів для кожного стилю і дизайну.

Традиційні ванні кімнати, як правило, мають двосекційні туалети з класичним стилем, для позачасового погляду.

Сучасні ванні кімнати, як правило, мають більш оновлений дизайн. Сучасні ванні кімнати можуть зажадати гладкий цілісний або двосекційний туалет з чистими лініями.

Крок 4: Розглянемо продуктивність туалету

Ванна кімната приносить багато користі щодня – при виборі нового унітазу, ви хочете переконатися, що він виконаний за найвищими стандартами. Вибір туалету з відмінним, потужним зливом може допомогти уникнути засмічень, а також бруду в чаші. Це включає в себе фактично повне тестування кожної чаші на заводі, перш ніж вона буде поміщена в коробку. Кожен компонент повинен відповідати провідним в галузі стандартам довговічності.