Рідкий пластик – це полімерний матеріал, який здатний тверднути при взаємодії з температурою і повітрям. На сьогоднішній день на ринку представлений величезний вибір рідкого пластику. Всі вони відрізняються один від одного складом, зовнішніми властивостями і сферами застосування. Через це, спочатку необхідно визначитися з цілями, а потім підбирати матеріал.

За складом рідкий пластик поділяється на два види:

  • Однокомпонентний. При його створенні використовуються органічні розчинники, які убезпечать вироби від негативних зовнішніх факторів. В якості наповнювача йде акрилова смола, поліуретан. Додатковими елементами йдуть пластифікатори, пігменти та інші компоненти, які надають готової продукції свої особливості.
  • Двокомпонентний. Даний вид в більшості своїх випадків використовується при роботі з бетоном, гіпсом, деревом та іншими матеріалами. Тут в залежності від складу, він застосовується в різних будівельних і оздоблювальних роботах. Він утворює захисний шар, який захищає від зовнішніх чинників (механічні і термічні), пилу і опадів.

Для чого використовується рідкий пластик?

Як говорилося раніше, він використовується в різних сферах застосування:

  • У промислових цілях.
  • В архітектурних конструкціях.
  • У ручній роботі.
  • У технологічних сферах.

Рідкий пластик для ванної

Використовується для надійної герметизації стиків між стінами і ванною, а також для фарбування самої ванни або душової кабіни. Існує також акрилова суміш, яка дозволяє реставрувати ванну, піддон і інші елементи душової кабінки. Покращує зовнішній вигляд, захищає від корозії, подовжує термін життя ванни.

Рідкий пластик для металу

Використовується для захисту від корозії. Це найефективніший спосіб убезпечити металеві елементи в автомобілі, трубопроводі і інші деталі від появі корозії або перервати процес ржавіння. Після застосування створює захисний шар, який запобігає утворенню корозії та інших впливів.

Рідкий пластик для дерева

Захищає дерев’яні вироби від ерозії і гниття. Для цього застосовується водно-акрилова фарба. Його склад екологічно-чистий і абсолютно безпечний для людей. Також треба відзначити, що не втрачає свій відтінок з плином часу.

Рідкий пластик для віконних конструкцій

Матеріал використовується для герметизації щілин і зазорів. Він усуває проблеми, пов’язані з монтажем вікон. Засіб наноситься на зазори і з’єднання, після висихання стає єдиним цілому.