Дерево, це єдиний будівельний матеріал, у якого є душа. Тому збираючись будувати свій власний будинок, більшість людей сьогодні, не дарма вибирають дерево в якості основної одиниці будівництва.

Взимку такий будинок гарантовано теплий, влітку в ньому панує прохолода і душевну рівновагу.

Як правило, готовий будинок, не вимагає обов’язкової зовнішньої обробки та облицювання декоративними матеріалами, але, якщо ви все ж вирішили зробити цей крок, то ви повинні знати, які стилі оформлення найбільш популярні на сьогоднішній день:

1. Класика. Такий стиль більше стосується внутрішнього оздоблення будинку з дерева. Він спрямований на досягнення гармонії та одноманітності навіть в самих незначних елементах обстановки. Такий стиль не сприймає знаходження побутової техніки на увазі. У будинку з класичним стилем прийнято встановлювати дерев’яні ніші, комоди, самовари, скрині різного роду.

До речі, якщо вас цікавить утилизация аккумуляторов, ви можете зайти на сайт akb-util.ru та отримати більше деталей щодо цього.

2. Скандинавський стиль. Такий стиль заснований на непростому поєднанні простоти та вишуканості. Колір, який обраний основним для обробки, обов’язково повинен бути світлим і теплим. Меблі, встановлена ​​в будинку має мінімум декоративних елементів, і її кількість незначна. Обов’язковою умовою такого стилю, є велике число живих квітів в горщиках, які розставлені по всьому будинку. Вітається справжній живий куточок з квітів і рослин.

3. Україніський стиль, що нагадує хату. Такий стиль не передбачає внутрішньої й зовнішньої обробки. Стіни будинку є натуральними й відображають чистоту тільки що обробленого дерева. Обов’язкова наявність застарілих меблів в інтер’єрі всіх кімнат. Стелю прийнято розписувати художніми орнаментами. Що стосується статі, то тут, як і раніше, можна використовувати килимові доріжки, паласи. Скатертина на столі у вітальні повинна виглядати дорого, а ще краще, якщо це буде ручна або власна робота. На підлозі не повинно бути ніякого бетону, тільки дошка, оброблена захисним покриттям. Справжній український рукомийник, скрині й самовари, ось що було в справжній українській хаті.

4. Модерн. Це стиль, який не прагне ні за який модою. Його головна риса це непередбачуваність, з якої в будинку можна розмістити предмети інтер’єру, підібрати колір і матеріал для внутрішньої обробки. Обов’язковою умовою є високі стелі, декоративне освітлення й інші незвичайні елементи обробки.

5. Стиль щале. Цікавий і оригінальний стиль, який найкраще підійде для оформлення туристичних будиночків з дерева. Це стиль повинен враховуватися ще на момент вибору будівельного матеріалу, який вимагає підбору однакових великокаліберних колод. Вітаються темні тони, незвичайні люстри, декоративні елементи оздоблення.