Любителі душа отримають насолоду в гідромасажній душовій кабіні, так як їх конструкція розроблена з кількома особливостями. Виробники оснастили моделі масажними форсунками, які розташували навпроти масажних зон. При виборі кабіни можна самостійно підібрати необхідну їх кількість і способи розміщення.

При виборі моделі можна враховувати їх кількість. Починається оснащення з трьох точок, доходить до нескінченності. Їх встановлюють на стінках, на підлозі, на стелі. Зовсім поруч є панель управління. Просте натиснення приводить їх в робочий стан, а потім також легким дотиком її припиняє.

У багатьох кабінах є кілька режимів масажу. Користувач легко підбере інтенсивність, зони, які потрібно масажувати, який чинить ефект. Провести можна масаж з ефектом розслаблення, тонізації, аеромасаж.

У деяких кабінах є парогенератор, який ефект справжньої парної. Наявність додаткових функцій робить кабіну багатофункціональної. Масаж може бути вертикальним і комбінованим. Перший варіант проходить сидячи або стоячи, при цьому оздоровлюються всі ділянки тіла. Головне, щоб тиск знаходився в межах 3-5 атм., Інакше провести процедуру не вийде.

Гідромасажні і аеромасажні форсунки допоможуть провести процес на різних ділянках тіла, включаючи стопи. Є варіанти з радіо і вентиляцією.

Наявність додаткових функцій допоможе підтримати здоров’я всього організму. Вони знімуть стрес і перевтома. Є варіанти з декоративним підсвічуванням і спеціальним блоком для аромотерапії.

При виборі гідромасажної душової кабіни потрібно пам’ятати, що підключення відбувається фахівцями. Це дозволить довгий час експлуатувати конструкцію, яка буде безперебійно працювати, підтримувати організм, підвищувати імунітет.