Пластикові вікна – це дуже потрібні в наш час конструкції. Але в деяких ситуаціях можуть статися поломки, через які вікно неможливо закрити.

Можна замовити ремонт пластикових вікон у справжніх професіоналів своєї справи. Розберемося з особливостями такої проблеми докладніше.

Стулка пластикового вікна перекосився

Згодом будь-який механізм втрачає свої первісні властивості. Стулка провисає, тому закрити віконну конструкцію стає дуже складно або неможливо. Потрібно відрегулювати рівень нахилу стулки, а також положення петель, щоб упоратися з поломкою.

Стулка нещільно прилягає до рами вікна

Це відбувається через порушення правил використання конструкції. Коли ви закриваєте вікно, потрібно щільно притискати стулку до рами. Якщо ігнорувати це правило, ручка проскочить повз пази. В результаті залишиться простір, який заважає закрити вікно до кінця.

Крім цього, стулка може прилягати нещільно, якщо ексцентрики розташовані неправильно. Саме ці деталі відповідають за зміну режиму віконної конструкції (літо-зима). Вам потрібно змінити положення ексцентрика, щоб вікно знову почало щільно закриватися.

Ручку вікна заклинило

Ручка може взагалі не прокручуватися або ж прокручуватися, але з надмірними зусиллями з вашого боку. Зазвичай причиною поломки є вихід з ладу блокатора, розташованого в конструкції блоку, що замикає, в нижній частині.

Щоб подолати неприємність, притисніть блокатор і поверніть ручку вікна вгору. Потім трохи натисніть на конструкцію зверху і опустіть ручку. В результаті стулка закриється, проблема зникне.

Ручка вікна розбовталася

У деяких ситуаціях механізм тримається недостатньо міцно. Це пов’язано з тим, що фурнітура не стиковується зі штоком. Щоб знову з комфортом користуватися ручкою вікна, затягніть кріплення якомога тугіше. Достатньо скористатися простим набором інструментів, щоб упоратися із завданням.

У деяких ситуаціях вікно може не відкриватися через дуже серйозні поломки. У такому разі варто звернутися за допомогою до справжніх професіоналів своєї справи. Вони уважно оглянуть віконну конструкцію, виявлять точну несправність. Вона буде оперативно усунена, так що ви знову зможете користуватися вікном з комфортом, не стикаючись із різноманітними проблемами та складнощами!