Досить цікавим матеріалом є мішковина, в давнину з мішковини виготовляли одяг та елементи побуту. Сьогодні цей матеріал уже майже не зустріти серед речей щоденного вжитку. Через свої цікаві фізичні властивості мішковина й набула шаленого розголосу в давнину, адже цей тип матеріалу має хорошу щільність, не пропускає вологу та має хорошу міцність. Сьогодні мішковину використовується як в переробленими вигляді, більш зручному для використання. Далі мова буде йти про одну з похідних мішковини — джут.

Якщо починати розмову про похідну поняття джута, то джгут це рослина, яка має дуже міцні волокна, саме тому раніше застосували в тяжкий роботі для зв’язування  матеріалів. Однак через десятки років для джута знайшли інший спосіб застосування. Його вже не вважають грубим матеріалом, який використовують лише для зв’язування, але є зрозуміли, що однією з його переваг є універсальний зовнішній вигляд. Тому тепер джут https://100idey.com.ua/dekor-ua/motuzka-dzhut-ua вважається ідеальним рукодільни матеріалом, важко навіть перерахувати сфери та стилі  справи в яких його використовують. Однак ми детальніше зупинимося на можливостях використання джута в декоруванні інтер’єру.

  • Найпростішим варіантом є його використання для створення сувенірних статуеток, іграшок. Ще в давнину з цього матеріалу робили ляльки мотанки, а сьогодні рукодільниці полюбляють виготовляти ялинкові прикраси у вигляді маленьких янголят.

  • З джгута роблять корзини, або ж оздоблюють ним шкатулки для прикрас. Таке декорування підійде під будь-який інтер’єр незалежно від його типу.
  • Потом оздоблюють кухонне приладдя наприклад коробочки для приправ, фартухи, а також пляшки. Доречі, оздоблення пляшок вже давно увійшли в моду, таким способом роблять оригінальні подарунки на весілля та день народження. Джут приклеюють до пляшки за допомогою клейового пістолету https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/klejovi-pistoleti-ua та додають до неї атласні стрічки, бусини, паєтки, таким чином створюють унікальне упакування для звичайної пляшки вина чи шампанського.

  • Товстий різновид джута нагадує корабельні канати, тому дуже часто його можна зустріти в інтер’єрі ресторанів з морською тематикою. Для створення такого інтер’єру використовують або ж просто декорування джутом стін, або доповнення різних елементів інтер’єру, наприклад: годинників, рамок для фото, стільців та багато іншого.

  • З джутової мотузки та каната виготовляють цікаві та оригінальні килими. Такі килими мають хорошу міцність, завдяки чому ціняться своєю довговічністю використання, високу гігроскопічність, хорошо теплоізоляцію та найголовніше натуральність.
  • І ще одним цікавим рішенням створення інтер’єру з використанням джута, є обклеювання ним меблів. Для декорування меблів обирають будь-який тип джута який краще підійде під основну концепцію та приклеюють його до фурнітури, чи площини.
    ​​​