При будівництві різних споруд, для зміцнення кладки різних будівельних матеріалів, використовують композитну арматуру.

Саме вона додасть міцності всієї конструкції. І не важливо, яка кладка застосовується, цегляна або залізобетонна. Для виготовлення цієї арматури використовують скляні або базальтові волокна.

Композитна арматура застосовується не тільки в будівництві. Також вона знайшла своє застосування в дорожніх покриттях і дорожніх плитах. Композитна арматура стали використовувати для стяжки підлог, укладання керамічної плитки. І з кожним роком ця арматура знаходить нові застосування.

Композитна арматура має ряд переваг. Це низька вага, хороша корозійна стійкість, низька теплопровідність. Також арматура не проводить електрику, і має високу міцність. Арматура дуже стійка до впливу хімічних речовин. Вона не піддається корозії. Ще один плюс такої арматури полягає в тому, що її можна використовувати навіть з найменшим діаметром, на відміну від сталевої арматури.

Звичайно, композитна арматура має і мінуси. Основними недоліками можна назвати низьку пружність, тобто арматура легко гнеться. І в порівнянні зі сталевими це вагомий недолік. Оскільки при високій температурі пружність повністю втрачається. Але для застосування в фундаменті цей фактор корисний. А для використання арматури в перекриттях, варто врахувати всю нюанси по нагріванню. Незважаючи на свої переваги, варто подбати про теплозахисту в тих місцях, де буде використовуватися арматура. Ще один мінус, що на відміну від сталевої арматури, композитна не береться зварювання. Для вирішення встановлюють сталеві трубки. Також не можна надати композитної арматури вигин. Тому виготовити арматуру необхідної форми можуть тільки на виробництві, згідно з кресленнями замовника.

Підводячи підсумок, можна сказати, що композитна арматура ставати популярною з кожним роком. Використовують її при будівництві, для фундаментів і дорожніх плит. Але для застосування варто врахувати всі моменти, що стосуються впливу різних хімічних речовин.