Стрейч-плівка – недорогий пакувальний матеріал, який зручно використовувати для загортання будівельної продукції, в тому числі разом з піддонами.

Поширена область застосування – упаковка блоків з пористого бетону. У розкритому вигляді їх неможливо транспортувати без пошкоджень. Будучи загорнутими в розтягується продукцію, вони не зміщуються і не вдаряються одна об одну під час перевезення.

Щоб зрозуміти, в чому переваги матеріалу, варто розглядати його в порівнянні з альтернативним варіантом – термоусадочної плівковою упаковкою.

Особливості, які відрізняють стрейч:

  • економія часу і праці, так як виключається обробка в термоусадочної камері;
  • економія сировини (стрейч дуже тонкий);
  • можливість виконати запаковування вантажу на невеликій площі;
  • стандартна ширина, підходяща для безлічі найменувань товарів.

Також є можливість загортати вантаж в декілька шарів.

Особливості використання

Розтягується матеріал використовується для упаковки блоків, пакетованого і сипучого сировини, поміщеного в спеціальну тару. Перед використанням стрейч не потрібно піддавати тепловій обробці. Здатність розтягуватися проявляється спочатку, а матеріали, які входять до складу, при нагріванні приведуть до деформації упаковки. Також важливо не піддавати продукцію випадковому впливу високої температури.

Ось що можна упаковувати в розтягується оболонку:

  • пакетна тара однаковою правильної форми, в яку поміщений вантаж;
  • будівельна продукція, погано переносить нагрівання;
  • будматеріали, схильні до ущільнення в процесі зберігання.

Плівка має низьку теплопровідність, тому при обертання в кілька шарів вона в деякій мірі захищає будматеріали від високих і низьких температур.

Для упаковки використовують одинарну або подвійну плівку. Допускається загортати вантаж разом з піддонами, за умови, що вони упаковані в термоусадочну різновид. При цьому важливо, що плівки окремих одиниць Грузії не піддаються ламінування або зварювання.

Що розтягується краще використовувати тоді, коли між надходженням попереднього і наступного піддону з вантажем проходить деякий час. Якщо вантаж на палетах надходить з великою швидкістю, краще використовувати термоусадочну продукцію.