Багато людей намагаються якомога сильніше зміцнити свій будинок. Наприклад, багато людей ставлять собі високі кам’яні паркани, які нібито обіцяють стовідсотковий захист.

Насправді, для досвідченого злодія або просто більш менш спортивного людини, не буде проблемою навіть двометровий паркан. Так що, або ставте шестиметрову фортеця, або просто не морочитися. Якщо у вас є свій сад, то вам потрібно подбати про велику кількість світла. Дерево і камінь його не пропускають, що веде до того, що рослини погано ростуть. Кращим матеріалом для такого паркану буде сітка. Ви її напевно бачили. Як правило, їй поділяють ділянки. Давайте подивимося на те, які переваги є у сітчастого паркану.

Переваги сітки

Переваги біля паркану з сітки рабиці для саду досить явні і вагомі. Першим перевагою можна назвати високу міцність такого паркану. Якщо правильно його монтувати, то не вітер, що не дощ не будуть йому страшні. Такі сітки досить довго можна експлуатувати. Вони можуть стояти близько десятиліть і навіть не похитнутися. Легка установка і демонтаж. Взагалі, якщо ви вмієте працювати болгаркою і зварювальним апаратом, для вас не складе труднощів побудувати паркан самостійно за кілька годин. Часто, рамку забору роблять із сталевого куточка, профілю або труб. Так що, ви можете це зробити швидко і просто. До того ж, рабиця дуже дешева. Ви можете не витративши нічого, зробити собі відмінний паркан. Так само, ви можете перефарбувати його в будь-який колір, який вам сподобається. Здерти стару фарбу теж буде не складно. Головне, це мати прямі руки і потрібні інструменти. Сітку можна буде навіть повторно використовувати. Її досить просто зняти і все. Якщо у вас велика ділянка, то вам надається можливість заощадити кошти. Це буде набагато вигідніше, ніж навіть дерево.

Поради щодо вибору

Якщо ви хочете сильно заощадити, то можете взяти найдешевшу. Вона, як правило, чорного кольору, так як метал окислився і у нього немає захисного покриття. Це не критично, але варто пам’ятати, що така сітка досить швидко прийде в непридатність, так як іржа. Єдиним способом продовжити їй термін – залити перетворювачем іржі. Після цього, добре потерти наждачним папером і відразу ж нанести фарбу. Не забудьте змити перетворювач, так як на нього фарба не ляже. Краще беріть сітку хоч з якимось покриттям. Тоді вам не доведеться витрачати зайвий час на очистку та фарбування.