Якщо у вас виникло бажання кардинально змінити на краще ванну кімнату, туалет, кухню, зробити їх максимально модними і функціональними, зверніть свою увагу на дизайнерську продукцію.

Чим вона відрізняється від звичайних серійних варіантів? За якими ознаками її дізнатися? Чітких критеріїв і визначень для дизайнерської сантехніки не існує. Найчастіше відштовхуються від того, хто є її автором. Якщо дизайнер з гучним ім’ям, то і його виріб є дизайнерським. Однак у кожного предмета є свій автор, чиї імена залишаються часом невідомими. Тому правильно буде вважати, то дизайнерська сантехніка, в тому числі змішувачі для ванної, – це моделі, які разюче відрізняються від інших і виділяються на їх фоні своїм зовнішнім виглядом, функціональністю, використовуваним матеріалом.

Вартість

Ціна на дизайнерську сантехніку значно вище, ніж на стандартні предмети, що випускаються промисловістю. Дві третини вартості визначає її дизайн. Чим відоміший майстер, з-під чиїх рук вона виходить, тим дорожче буде коштувати. Але такі витрати виправдані. Сконструйована під індивідуальний проект і стиль, сантехніка буде красивою, зручною і якісною. Компанії, які купують проекти сантехніки у дизайнерів, випускають її з найякісніших, екологічно безпечних матеріалів.

Наприклад, американські торгові марки користується величезною популярністю в країні завдяки відмінному симбіозу інноваційних технологій і сміливих, нестандартних ідей європейських дизайнерів. Ідеально вивірені під обстановку змішувачі для ванн і кухонь, що вражають ідеальною формою умивальники з загартованого міцного скла і кераміки, витончені душові гарнітури, скляні і керамічні комплекти та інші вироби заворожують, привертають увагу і дивують польотом фантазії і нестандартними рішеннями.

Матеріали

Для дизайнерської сантехніки застосовуються всі відомі промисловості матеріали: акрил, пластик, вуглеволокно, полімерні смоли, штучний і натуральний камінь, сталь, кварцове і загартоване скло, дерево, кераміка, фарфор, фаянс. Дуже часто застосовується комбінація з різних матеріалів, що дає найнесподіваніший ефект.