Проживання в приватному будинку в зимовий період вимагає вирішення питання про водопостачання на вулиці.

Звичайний кран в такій ситуації не підійде, так як він буде обледеневают і в підсумку це призведе до розриву. Виходом із ситуації стануть спеціальні вуличні крани, які не замерзають при низьких температурах. Придбати незамерзаючі крани можливо в спеціалізованому магазині.

Поняття і властивості

До складу крана включається шток. Він знаходиться всередині приміщення, що запобігає його обмерзання навіть при найнижчих температурах. З іншого боку крана розташований виливши і вентиль. У них води немає, тому на вулиці Пристрій не замерзне і буде забезпечена його надійна робота.

Вся вода проходить через похилий носик і після закриття вода зливається з виливу в повному обсязі. Це запобіжить утворенню крижаних пробок. Крани і штоки робляться з різних матеріалів. У них різна конструкція. Однак у всіх них повністю перекривається рух рідини. Вони можуть функціонувати в трубах з різним тиском.

Встановити кран можливо нижче рівня промерзання грунту або всередині стіни. Незамерзаючі гідранти, що встановлюються на стіні, можуть бути використані для холодної і гарячої води. Є види, які пристосовані для використання в системах автономного та центрального водопостачання. При підборі такого крана потрібно брати до уваги товщину стени.Управленіе краном на вулиці може проводитися за допомогою стандартного вентиля або, використовуючи рукоятку.

Установка

Простота установки розглянутого виду крана є одним з головних його переваг. Для цього не потрібно застосування якогось особливого устаткування. Власнику необхідно виконати наступні дії:

  • Виконати наскрізний отвір в стіні за допомогою дриля. Отвір необхідно зробити під невеликим кутом до виливши. Це потрібно для того, щоб стікала вода, і не утворювалися пробки льоду. Нахил необхідно робити в 15-20 градусів.
  • За різьбі кран закручується.
  • Зробити підводку трубопроводу, що подає.
  • Перевірити роботу і правильність запірної арматури.

На ринку є класичні види гідрантів, у яких монтаж проводиться із заглибленням клапана нижче рівня промерзання грунту. Щоб встановити такий кран потрібно визначити безпечну глибину заглиблення штока в землю. Крім цього, здійснюється прокладка труб під землею, що запобігає їх замерзання і пошкодження запірної арматури.