Вішалки стають відмінним способом розміщення в передпокої взуття і одягу. Вони допоможуть навести порядок, підкреслять смак господарів, стильові переваги. Серед моделей, які займають мало простору, виділяють настінні вішалки.

Їх виготовляють з різних матеріалів, прикрашаючи різьбленням або кованими елементами.

Різновиди

Сучасні вішалки відрізняються класичними варіантами, вдосконаленими моделями, кожна з яких має свій оригінальний дизайнерський проект. Одяг приємно розмістити на гачку у вигляді котячої лапки або мишачого хвостика.

Настінний варіант вважають найпопулярнішим. Це малогабаритний, простий варіант, на якому легко розмістити велику кількість одягу. Часто вибирають настінний варіант з тумбою, де можна залишати взуття.

Оригінальний варіант представлений стильною річчю з полірованих рогів, гілок дерев.

Ковані вішалки поєднуються зі стилем ретро, ​​виконаного в класичному стилі. Їх виготовляють з дзеркалом в рамі з такого ж матеріалу.

Підвісна варіант кріплять до стелі. З його допомогою економлять простір, підкреслюють неординарність, додають легкість в інтер’єр.

Функціональна вішалка-трансформер представлена ​​дерев’яною дошкою з отворами, які легко замінити один на одного в залежності від настрою.

Вішак в стилі хмари призначена для приміщення великої площі. Одяг на стіні розміщується стильно.

Часто використовують сноуборд і деталі від велосипеда. Це дозволить зробити незвичайні гачки в приміщенні зі стилем техно. Можна зробити вішалку в стилі тварин. Елегантна передпокій вийде, якщо зробити літачки на яскравому полотні.

Залежно від площі приміщення, стильового напрямку, колірного стилю можна підібрати ідеальний варіант вішалки, яка висловить смак і уподобання господарів.