Створення надійного і стильного вікна передбачає врахування численних нюансів. При цьому в кожному випадку віконна конструкція відрізняється певною будовою, тому передбачається відповідний підхід до вирішення існуючого питання.

Особливості віконних конструкцій

Віконні конструкції відрізняються продуманим будовою, тому можна розраховувати на можливість певного облаштування простору, яке розраховане для вікна. Отже, якими виявляються віконні конструкції?

Віконна рама – це основний несучий елемент, який встановлений у віконний отвір. Для створення використовують спеціальний профіль, що відрізняється певними характеристиками. У більшості випадків для створення вікон використовують ПВХ, так як даний матеріал відрізняється надійністю, міцністю і доступною ціною.

Стулка – це основна частина вікна, яка відповідає за процес відкриття. Потрібно відзначити, що стулка повинна відповідати профілю рами і бути надійною.

Ущільнювач – це важлива частина конструкції, яка відповідає за герметичність. Тільки якісний ущільнювач сприяє збереженню тепла в приміщенні, запобігаючи небажаний обмін повітрям між будинком і навколишнім середовищем. Ущільнюючий матеріал прокладений по периметру склопакета і за всіма стиках.

Фурнітура – це рухомі механізми віконних конструкцій, які повинні відповідати за щільність прилягання стулки, захищеність від злому, вентиляцію. Фурнітура повинна бути якісною і надійною.

Склопакет – це головна деталь, що складається з декількох стекол. Заповнення склопакета може бути різним, і він впливає на товщину скла, тому передбачається можливість вибору вікна, яке буде сприяти збереженню комфорту і тепла в приміщенні.