Прагнення створити у себе в будинку більш сприятливу обстановку і здорову атмосферу призвело до підвищення попиту на використання в інтер’єрі натуральних матеріалів. Правильні дерев’яні вікна не тільки стануть елегантним доповненням дизайну, це також чудовий спосіб організувати здоровий мікроклімат в приміщеннях.

Щоб встановлені віконні конструкції не тільки були привабливими з естетичної точки зору, але і сумлінно служили не один десяток років, до їх вибору варто підходити серйозно і ґрунтовно. Ми розглянемо найбільш значущі нюанси, на які варто звертати увагу під час вибору вироби і в процесі здійснення операції.

Вибираючи дерев’яне вікно, прислухайтеся до думки експертів. Не варто сліпо довіряти рекомендаціям родичів і друзів.

Ще до приходу в компанію по виробництву вікон постарайтеся отримати хоча б загальну інформацію з зовнішніх джерел. Тоді Ви зможете вести з консультантом більш конструктивний діалог. Поради близьких людей – це, безсумнівно, добре, але тільки експерт зможе грамотно підказати, яка з конструкцій буде доречна в приміщенні Вашого типу, які системи відкривання / закривання краще встановити та інше.

Важливо також визначитися з видом деревини для майбутньої конструкції. Найбільш часто для цієї мети використовують сосну, модрину, дуб і бук, однак можуть застосовуватися й інші породи.

Для виробництва дерев’яної рами використовують, як правило, клеєний брус. Така технологія робить конструкцію більш міцною і жорсткою, а ретельне лакове покриття повністю маскує місця стиків.

Зверніть увагу на терміни

Виробництво якісного вікна передбачає кілька технологічних циклів. Кожен з них займає певний час, тому компанія зможе встановити вікно по заданими Вами параметрами не раніше, ніж через місяць після укладення договору.

Враховуйте вагу конструкції

Зверніть увагу, що дерев’яна рама з дуба важить набагато більше аналогічної з ялини, сосни або модрини. Даний нюанс вкрай важливо враховувати при виборі конфігурації вікна, оскільки великі стулки будуть здійснювати додаткове зусилля на фурнітуру, що може привести до виходу з ладу останньої.