Правила протипожежної безпеки вимагають оснащення будівель спеціальними воротами, які можуть перешкоджати поширенню вогню, ізолювати простір.

Ці конструкції повинні відповідати цілій низці суворих вимог, встановлюватися відповідно до нормативних показників.

Переваги

Ворота такого типу робляться багатошаровими, зверху закриваються металевими полотнами. Вони є міцними та масивними, здатними утримувати вогонь та дим у приміщенні тривалий час, не даючи їм поширюватися далі. Конструкції дозволяють провести евакуацію людей, зберегти шляхи відходу чистими та без задимлення.

Цей параметр робить їх міцними до механічних та інших впливів, що підвищує охоронні можливості виробів. Вони можуть стати надійною перепоною на шляху зловмисників, не даючи проникнути всередину будівель або на територію.

Завдяки багатошаровості конструкції, значній товщині, ворота набувають високого ступеня звукової та теплової ізоляції. Вони створюють комфортний простір усередині будівель, або оберігають про проникнення шуму назовні у виробничих приміщеннях.

Ворота можуть мати розстібну або відкатну конструкцію, різні габарити, що дозволяє їх встановлювати в різних умовах у точній відповідності до вимог протипожежної безпеки.

Встановлення

Монтаж здійснюється наступним чином:

  1. Виробляються виміри отвору, вивчаються варіанти кріплення каркаса до конструкцій, що несуть, умови підходу або під’їзду до воріт. Якщо місця мало, то замість відкатних або орних вибирають рулонні, секційні або підйомні типи конструкцій.
  2. При необхідності проріз може посилюватися металевим куточком, якщо ворота мають великі розміри та вагу.
  3. Після цього монтується каркас. Він може кріпитися до стіни за допомогою металевих закладних або за допомогою анкерів через торці металевих конструкцій. Перший тип монтажу застосовується для воріт, другий для секційних і розстібних.
  4. Ретельно зашпаровуються всі стики між каркасом і стіною за допомогою монтажної піни та інших негорючих матеріалів.
  5. Здійснюється монтаж стулок. Всі стики проклеюються терморозширювальною стрічкою. Проводиться перевірка прилягання всіх деталей, забезпечення герметизації. Усі стики закривають декоративними жароміцними елементами.