Пластикові вікна з кожним роком набувають все більшої популярності для домашнього використання. Чим вони відрізняються від алюмінієвих або дерев’яних?

По-перше, вони краще утримують тепло і не впускають холодне повітря в приміщення. Тому їх не потрібно утеплювати на зиму, як доводиться надходити, наприклад, з дерев’яними. Хороший рівень звукоізоляції робить пластикові вікна необхідним елементом у великих містах з високим рівнем шуму. Пластикові вікна володіють декількома режимами використання. Наприклад, їх можна повністю розкрити, зовсім трохи відкрити або ж відкрити наверх в режим “кватирки”. Дерев’яні і алюмінієві можуть тільки відкритися повністю, а це не зовсім зручно, багато хто боїться відкривати на ніч, але впускати свіже повітря в квартиру теж хочуть.

Сучасні пластикові вікна виготовляються з екологічно чистих матеріалів, які не шкодять навколишньому середовищу. Навіть після закінчення терміну служби таких вікон їх цілком можна переробити без шкоди для природи. Пластикові вікна естетично красиві і підходять до будь-якого інтер’єру. Також можна при бажанні вибрати незвичайний колір рами або склопакети зі світловідбивачами.

Пластикові вікна повністю герметичні, на відміну від своїх алюмінієвих і дерев’яних побратимів. Вам не варто переживати, що в кімнату потраплять волога при зливі або снігові пластівці при снігопаді. Найголовніша перевага пластикових вікон – це їх великий термін служби при порівняно низькій ціні. В середньому пластикове вікно здатне прослужити половину століття!

Але крім вибору правильного профілю і склопакета необхідно відповідально підійти до вибору підрядників, які виконуватимуть монтажні роботи. Саме від установки вікон залежить їх довговічність. Монтаж пластикових вікон повинен проводитися відповідно до державних стандартів.