Останнім часом рольставні різних видів стали досить популярними в нашій країні. З їх допомогою багато людей захищають свої володіння й інші об’єкти власності.

Причому рольставні використовуються не тільки для установки на вікнах і дверях квартир, офісів та магазинів, а й застосовуються в якості гаражних і промислових воріт.

Але чи дійсно вони забезпечують надійний захист? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.

Той факт, що рольставні мають якісь проблеми з надійністю і міцністю, не більше, ніж міф.

Тільки з першого погляду здається, що рольставні, не можуть забезпечити надійного захисту. Насправді сталеві і алюмінієві ламелі, з яких виготовляються ролети, проходять сучасну обробку і комп’ютерне моделювання.

Завдяки чому забезпечується їх достатня міцність. З цієї причини, полотна рольставен можуть витримувати значні навантаження, не гірше за інших поверхонь.

Якщо ж порівнювати рольставні зі звичними воротами і ґратами, то переваг у рольставен незрівнянно більше. Саме це і приваблює споживачів.

Переваги роставен:

  1. Рольставні відрізняються більш акуратним і приємним зовнішнім виглядом.
  2. Рольставні надають стильність вікнам і дверних отворів. Ви завжди можете замовити їх в тому кольорі, який для вашого приміщення найбільш гармонійний.
  3. Рольставні можна вибрати як механічні, так і автоматичні, оснащені електродвигуном.
  4. Автоматичні рольставні без проблем підключаються інтелектуальній системі управління. В цьому випадку у вас є можливість запрограмувати їх роботу.
  5. У разі пожежі, проблем з горезвісними ґратами набагато більше. Рольставні позбавлені цього недоліку.

Як ми бачимо рольставні не просто сучасний вид захисту, але ще до того ж, і заслуговує на довіру в цій сфері. Так що ви можете не сумніватися в їх надійності.