Всі люди, які проживають в приватному будинку, котеджі або квартирі хочуть відчувати себе в цілковитій безпеці, а також мати можливість надійно захистити своє житло від зазіхань сторонніх осіб.

Тут за цілком зрозумілих причин важлива роль належить саме дверної конструкції, яка повинна бути не тільки красивою і естетично привабливою, але і міцною, стійкою до злому. Сучасні вуличні двері, ціна яких залежить від виробника і конкретної моделі, впевнено прослужить своїм господарям не один рік, тільки купувати їх потрібно в хорошій і надійної компанії.

Якщо говорити про матеріали, то безсумнівним лідером продажів виступають, звичайно ж, металеві конструкції, виготовлені зі сталі, товщиною від 2,5 мм і вище. Завдяки особливим властивостям металу, такі двері має наступні безсумнівні переваги:

  • Естетичною привабливістю (за рахунок гарної обробки з натурального дерева або ж нанесення порошкового покриття).
  • Доброю вогнестійкості і здатності витримувати протягом довгого часу вплив відкритого полум’я при пожежі.
  • Стійкістю до високих і низьких температур і високої вологості, перепадів атмосферного тиску.

Між іншим, такі двері відмінно зберігає красу протягом багатьох років, не дивлячись на інтенсивні навантаження, в тому числі і на фурнітуру. Звичайно, щоб всі заявлені виробником властивості мали місце бути, купувати конструкцію слід виключно в сертифікованих магазинах, що гарантуватиме справжність товару.

Якщо людина до цього не стикався з вибором дверної конструкції, то прийшовши в магазин дуже важко зробити правильний і, що головне, об’єктивний вибір. У той же час існує кілька головних моментів, на що потрібно звернути, увагу, що дозволяє не помилитися і придбати дійсно гарне і міцне виріб. Отже, ось, що обов’язково слід взяти до уваги:

  • Сорт/марку сталі.
  • Товщину дверної конструкції.
  • Наявність/відсутність утеплювачів.
  • Тип рами і її конструкція (суцільнометалева, зварена).
  • Запірну арматуру – надійність замку і його тип (сувальдний, циліндричний), наявність додаткових засосов (що перешкоджають спробам видавлювання полотна).

Особливу увагу потрібно приділити також правильному монтажу, причому рекомендується звернутися для цього в спеціалізовану організацію, де працюють кваліфіковані майстри. Справа в тому, що тільки правильна установка зможе гарантувати стійкість двері до постійних фізичних і механічних навантажень, а також щільні стики, внаслідок чого двері зможе надійно захистити будинок від проникнення холоду.