Кожному власнику приватного будинку хочеться, щоб його будинок був не тільки комфортним, але і мав зовнішню відмінність від будинків своїх сусідів. У цьому може допомогти індивідуальний інтер’єр і така родзинка, як мансардні вікна. Але, що б вони гармонійно виглядали їх необхідно грамотно встановити.

Якщо мансардні вікна порівняти з вертикальними, то перші виграють в світловому освітленні кімнати відсотків на 40, завдяки їм, кімната стає світлішою, включаючи найглибші куточки. Крім цього, кімната з такими вікнами зовні виглядає вільніше.
Дані вікна мають хорошу функціональність. Їх можна відкрити за ручку зверху, завдяки чому встановлюється стіл.

Мансардні вікна прості в монтажі і не займають багато часу, причому, при монтажі склопакети пошкодити практично неможливо. Мансардні вікна випускаються стандартних розмірів, тому часу на їх виробництво витрачається трохи.

Мансардні вікна мають повну укомплектованість, зроблену ще виробником, тому при їх установці докуповувати додаткові елементи не доведеться.

Установка даних вікон дозволить своєму власникові заощадити на матеріалах для будівництва, тут не знадобляться покрівля, ізоляція, утеплювач та інше. Причому встановлюючи таке вікно, можна заощадити на оплаті за роботу по їх установки.

Для того, щоб придбати мансардні вікна, слід визначити їх кількість. Для отримання хорошого освітлення необхідно, щоб площа, зайнята мансардою була не менше 20% від загальної площі, для середньої освітленості можна використовувати 10%. Велику освітленість варто робити в таких кімнатах, як: вітальня, дитяча спальня або студія.

Модель мансардного вікна варто вибирати відповідно до загального стилю і інтер’єром будинку, і звичайно, орієнтуючись на свої переваги. Можна зробити свій вибір на користь поліуретанових або дерев’яних вікон, а також варто визначитися з методом відкривання вікон (традиційний або комбінований).