Серед величезного вибору воріт, одними з найзручніших і найдоступніших є автоматизовані секційні системи.

Проста, легка конструкція, приємний дизайн та надійність – ось далеко не повний перелік позитивних якостей цього типу вхідних пристроїв. Найголовніша якість – ціна, це дешеві ворота за доступною ціною.

Відмінною особливістю цього виду воріт є конструкція, з’єднана між собою петлями, секції якої по напрямних шин пересуваються до країв отвору, закріпленого вгорі, на стелі приміщення.

Коли стулки відчиняються, здається, ніби вони «ховаються в стелі». Ними можна керувати, під’їхавши впритул до гаража і не виходячи з автомобіля.

Ворота подібного типу встановлюються у різних приміщеннях, будинках, гаражах, на складах, автомийках, автосервісах, промислових об’єктах.

Вони призначені для перекриття прорізу і мають ряд безперечних переваг:

  • дозволяють економити простір, всередині та зовні, тому що не займають місця;
  • захищають від негативного впливу довкілля та інших чинників, особливо шуму;
  • експлуатація надзвичайно безпечна;
  • установка можлива у будь-який отвір;
  • мають естетично привабливий вигляд.

Особливості будови систем секційного типу: є полотно воріт, що складається з двох з’єднаних між собою сталевих листів, між якими є поліуретан.

Саме він забезпечує відмінну теплоізоляцію. За допомогою сталевих профілів із кронштейнами напрямні кріпляться до стелі.

А пружинний механізм (торсіонні пружини, пружини розтягування) використовується для балансування полотна, завдяки йому важкі ворота так легко і швидко відкриваються вручну.

Автоматичні секційні ворота можуть бути змонтовані практично в будь-якому отворі, незалежно від висоти стель, кута нахилу даху та інших параметрів.

Для підбору оптимального варіанта та якісної експлуатації секційних воріт існує більше 10 типів монтажу, які дозволяють відкриватись воротам під незвичайним кутом.

Зазвичай монтаж займає від 2 до 3 годин і залежить від складності установки та різних факторів. Якщо ви вирішили встановити ворота подібного вигляду, зможете легко їх придбати.

Це один із найоптимальніших варіантів та ідеальне рішення для заміни багатьох видів воріт. Якість та доступні ціни вас дуже порадують.