Ви вирішили придбати двері або їх замінити. Але стикаєтеся з проблемою, що дверних петель не передбачено. Як так? Що робити?

Якщо ви купуєте двері з усіма комплектуючими, то петлі входять сюди. А якщо ви окремо купуєте двері, то дверні петлі не йдуть в комплект. В даний час, існує великий асортимент дверних петлею і багато клієнтів плутаються і не знають, які дверні петлі вибрати. На сьогоднішній день найбільш затребуваними і популярними були і залишаються італійські дверні петлі.

У даній статті ми поговоримо про види дверних петель, а також про критерії їх вибору.

Що ж собою являють дверні петлі?

Матеріалом для виготовлення дверних петель виступає метал. Навіть якщо двері є пластиковою, то все одно використовуються металеві петлі. Але ринок товарів на досягнутому не зупиняється. Дверні петлі модернізуються з розвитком часу. І тепер на ринку товарів можна зустріти дверні петлі з:

  1. Дверні петлі з нержавіючої сталі мають велику кількість переваг і мінімум недоліків. Головні переваги: ​​не піддаються утворенню корозії, термін служби у такого виду петлі досить великий у порівнянні з класикою. Дані дверні петлі є універсальними. Їх можна встановлювати, як на міжкімнатні, так і на двері з металу. Головний мінус такого виду- це його ціна. Вона вище середньої норми ціни.
  2. Дверні петлі з темного металу також затребувані і популярні. Головний плюс такого виду: темний метал є одним з найміцніших металів. Але такі дверні петлі не використовують без фарбування. Якщо потрібно якість, то віддавайте перевагу дверних петель, з використанням порошкового фарбування. Але якщо ви хочете заощадити можна придбати голий метал і самим пофарбувати його. Це є більш бюджетним варіантом в порівнянні з класичним видом дверних петлею.

А ось як же вибрати дверні петлі самостійно? Ось тут складне питання:

  • виберіть спеціалізований магазин за відгуками;
  • далі слід звернутися за допомогою до фахівця. Кваліфікований працівник компанії допоможе вам зробити правильний вибір;
  • також орієнтуйся на свій бюджет.