Все враження від шикарного особняка або квартири в новобудові можуть зіпсувати вхідні двері. 

Квола дерев’яна конструкція не тільки негарно виглядає. Такий виріб максимально полегшує зловмисникам завдання по проникненню в приміщення з метою поживитися накопиченнями або дорогоцінними речами. Двері металеві, виготовлені за оригінальними і сучасним технологіям, одним тільки видом відбивають у шахраїв будь-яке бажання пробратися в апартаменти. При цьому вони надають будівлі своєрідний колорит і довершують його вигляд.

Основні аспекти

Вибираючи той чи інший варіант вхідних конструкції, що захищає ваш будинок від проникнення в нього сторонніх, не варто спиратися лише на красу двері. Актуальні сьогодні вироби повинні не тільки органічно вписуватися в навколишнє оточення, але і надійно оберігати житло від зайвих шумів, а також володіти високою теплоізоляцією.

Металеві вхідні двері складаються з наступних складових:

  • цілісного листа без будь-яких зварювальних швів, оскільки вони послаблюють заготовку;
  • наличників, що прикривають простір між отвором і коробкою;
  • притвору, що забезпечує додаткову безпеку.

Для того щоб нова конструкція відмінно утримувала температуру і не пропускала в приміщення зайвих звуків, в ній між декоративними плитами і металом повинен знаходитися шар утеплювального матеріалу. Найбільш поширені пінопласт і мінеральна вата.

Двері вхідні металеві укомплектовуються двома замками, що мають різний принцип роботи. Зазвичай це сувальдний, штіфтовий або циліндровий замикає елемент. І пам’ятайте: слід уникати зовнішнього оздоблення полотна дерев’яними панелями і ламінатом, якщо ви купуєте двері для приватного будинку, і розташовуватися вона буде з боку вулиці.

Настільки прості навички допоможуть недосвідченому споживачеві підібрати для свого котеджу продукцію з характеристиками високої якості і безпеки.