Вікна з алюмінію впевнено потіснили на ринку традиційні дерев’яні та пластикові зразки. Споживача приваблюють нові технології, у віконній індустрії є що запропонувати прискіпливому клієнтові.

Алюміній легше пластика, це безпрограшний варіант для скління старої будівлі або споруди не маленькою площі.

Метал легко згинається, вживає необхідних химерні форми. Розроблено розсувні або орні, глухі, відкидні моделі.

Виробник виготовить виріб будь-якого кольору. Спеціальний метод порошкового фарбування дозволяє досягти міцності верхнього покриття. Завдяки такій обробці збільшується довговічність експлуатації продукції. Догляд за вікнами простий, потрібно тільки періодичне миття. Прослужать віконця не менше 60 років.

Раніше алюмінієве скління застосовували виключно в неопалюваних будівлях тому, що через метал добре проходить тепло. Тепер з алюмінію можуть бути холодні або теплі вікна. Це залежить від способу виготовлення профілю. Ефект тепла досягається за рахунок використання термічних утеплюють вкладень. Завдяки таким вставкам профіль не поступається по теплозберігаючих властивостях продукції з ПВХ.

Вироби з холодним алюмінієвим профілем успішно використовують для скління приміщень, які не вимагають опалення – альтанок, балконів, веранд. Тамбурні двері, перегородки в житловому приміщенні також роблять холодними.

Теплі конструкції підходять для вхідних дверей, житлових приміщень, вітрин, оранжерей. Оптимальний варіант для обробки зимового саду. Алюмінієві вікна дуже добре проводять світло.

Алюміній не виділяє шкідливі токсини, екологічний.

Більш висока ціна не заважає алюмінієвим вікнам бути затребуваними на сучасному будівельному ринку.