Будь-яка чавунна ванна сама по собі є кращою у своєму роді. Ні сталеві, ні, тим більше, акрилові аналоги не зможуть порівнюватися з чавуном по теплозберігаючих властивостях.

Чавунна ванна 180х70 є класичним варіантом. У деякому роді він є найкращим, тому що універсальний. Подібна ванна може бути використана практично скрізь. Нижче будуть описані позитивні аспекти використання чавунних ванн.

Форма чавунної ванни

Чи варто говорити про те, що форма чавунної ванни впливає на безліч аспектів:

  • збереження температури води;
  • комфорт людини, що приймає ванну;
  • безпеку;
  • стилістичне прийняття.

Переважна більшість чавунних ванн виготовляється методом лиття. При цьому не варто забувати про те, що форма повинна вже мати у своєму розпорядженні нахилом. Адже ніжки для чавунної ванни абсолютно однакові і не мають на увазі технологічного нахилу.

Якщо останній не буде виконаний коректним чином, можна бути впевненим в тому, що злив води буде доставляти проблеми. Точніше кажучи, вода просто не буде повністю йти.
Згодом на дні ванни через це виникнуть вапняні плями і відкладення.

При виборі необхідно звертати підвищену увагу на поверхню. Суть в тому, щоб вона не мала тріщинами, потертостями, сколами і т. д.

 Чому купувати потрібно лише чавунну ванну?

Сьогодні спостерігається тенденція до купівлі душових кабін. Однак багато людей не поспішають відмовлятися від звичної ванни. Тим часом, саме чавунні моделі мають практично вічним терміном експлуатації.

Навіть після того, як покриття ванни (емаль) прийде в повну непридатність, чавунну ванну без особливих проблем можна відреставрувати. Для цього використовується технологія рідкого акрілірованія.

Строго кажучи, реставрацію може здійснити навіть сам власник ванни. Ніяких особливих навичок для цього не потрібно. Однак для високої якості виконаних робіт доведеться додатково використовувати будівельний фен.

Чітке дотримання технологічного процесу дозволить отримати в результаті максимально позитивний результат.