Від вибору міжкімнатних дверей залежить візуальне сприйняття простору житлових приміщень. Крім того, міжкімнатні двері повинні бути не тільки надійними, але і красивими. Сучасні виробники пропонують найширший вибір міжкімнатних дверей.

Дана публікація дасть вичерпну відповідь на питання щодо вибору міжкімнатних дверей до вже існуючого інтер’єру.

Матеріали, які сьогодні використовуються виробниками

Найбільш привабливими матеріалами можна назвати:

  • дерев’яний масив;
  • пластик;
  • композитні плити (МДФ, ДВП, ДСП).

Дерев’яні двері служать значно довше будь-яких інших. Вищевказане стає можливим виключно за рахунок можливість виконання періодичних реставрацій.

Достатньо лише видаляти лакофарбовий шар і наносити новий, щоб надати двері лиск новизни. Відзначимо, що видалення фарби не є більше складним процесом, так як практично на будь-якому будівельному маркеті Ви зможете знайти змивки для фарби, лаку.

Не завжди бажаний дерев’яний масив є доступним за ціною. Великою популярністю сьогодні користуються дубові двері. Однак, ті, хто не в змозі дозволити собі масив дуба, може віддати перевагу замість дубовий шпон.

У цьому випадку сама двері виконується з сосни, а потім на її поверхню наклеюється дубовий шпон.

Фурнітура дверей має важливе значення

Безумовно, матеріал – важливий аспект вибору. Але він «працює» в основному в довгостроковій перспективі. Іншими словами, навряд чи відразу після покупки і установки двері вийде з ладу.

Але це може статися з фурнітурою (дверні петлі, замок, ручка дверей і т.д.). Найбільш надійна конструкція надається європейськими виробниками. Не завжди вподобана двері в своєму розпорядженні якісною фурнітурою.

Строго кажучи, за рахунок цього і досягається знижена ціна. Професіонали рекомендують відразу ж замінити фурнітуру на нову (високої якості). Доволі динамічно часто вищезазначений підхід виявляється більш вигідним, ніж придбання аналогічної двері з встановленою від імпортної фурнітурою.