Сучасний будівельний маркет пропонує неймовірно широкий асортимент найрізноманітніших підлогових покриттів. Однак, не будемо забувати про те, що перед покупкою необхідно чітко уявляти собі, наскільки ефективним виявиться підлогове покриття в експлуатації.

До речі кажучи, вінілові підлоги сьогодні виглядають найбільш привабливими з точки зору експлуатаційних характеристик.

Позитивні аспекти використання вінілових підлог

Нижче представлені найбільш яскраві позитивні моменти у використанні вінілових підлог на практиці:

  • широка палітра різних текстур і квітів;
  • доступна ціна;
  • простота монтажу;
  • підлога прослужить дуже довго (довше лінолеуму).

Полімерні підлоги все більш популярні на території України. Якщо раніше, під полімерними підлогами розуміли тільки штучний лінолеум (є і натуральний), то сьогодні вінілові підлоги продовжують відвойовувати позиції на ринку.

Самі підлоги подібного роду складаються з кварцового піску, армуючої сітки і полімеру (вінілу). Відзначимо, що з усіх пластиків вініл є найбільш міцним і гнучким. По суті, вінілові підлоги завдяки своїй міцності відносяться до 43 класу зносостійкості.

Іншими словами, вініловий підлогу без проблем можна використовувати не тільки в житлових, але і в комерційних приміщеннях (там, де має місце бути великий потік людей).

Укладання вінілової підлоги

Одним з головних технічних переваг вінілового статі вважається відсутність необхідності у використанні додаткової підкладки. Підлоги монтуються виключно на вирівняну поверхню.

До речі кажучи, для вирівнювання можна використовувати не тільки класичний цементно-пісочний розчин. Вінілові підлоги без проблем укладаються на фанеру або старе підлогове покриття.

Головне – щоб не було істотного перепаду висот (поверхня рівна).

Вінілові підлоги витримують сильні механічні навантаження (ні шпильки, ні важка меблі не є проблемою для них). Крім того, вініловий підлогу абсолютно непроникний для вологи. Отже, його без проблем можна використовувати навіть у ванній кімнаті.