Декінг – це популярний на сьогоднішній день вид терасної дошки, що має привабливий сучасний вигляд і високу стійкість до вологи. Ці фактори дозволяють використовувати декінг у заміських будинках, а також при конструюванні настилів зовні приміщень.

До головних переваг декінгу належить:

  1. Висока міцність та, як наслідок, довговічність покриття. Декінг чудово справляється з перепадами температур і механічними пошкодженнями, не вигоряє під впливом ультрафіолету і не схильний до процесів гниття.
  2. Вологостійкість дозволяє використовувати декінг як підлогу біля басейну, садову доріжку, підлогу у відкритій терасі та для багатьох інших потреб на свіжому повітрі.
  3. Особлива рифлена поверхня знижує можливість випадково послизнутися, що робить декінг безпечним покриттям для підлоги навіть для сімей з дітьми.
  4. Простота у повсякденному догляді. Декінг достатньо мити або виконувати сухе чищення у разі потреби. Також якщо потрібно ви зможете використовувати звичайні побутові засоби, вони не зіпсують покриття.
  5. Морозостійкість дозволяє не вкривати декінг на зиму і не хвилюватися про те, що покриття зіпсується через критично низьку температуру у разі суворих морозів.

Таке покриття, як декінг, має безліч плюсів.

Декінг має привабливий зовнішній вигляд, приємну фактуру і широку різноманітність забарвлень. При правильній експлуатації покриття з декінгу з упевненістю прослужить понад 50 років, що робить його досить доступним за вартістю будь-яких потреб. Процес монтажу декінгу відрізняється простотою і не вимагає будь-якої особливої ​​кваліфікації, тому в разі потреби ви зможете впоратися з декінгом самостійно. Сам матеріал декінгу відрізняється безпекою для людини та навколишнього середовища, тому його екологічність стане приємним доповненням до інших значних переваг.