Головне, на що дивляться, входячи в приміщення – вікна. Та й зовні, дивлячись на освітлені вікна по їх формі і оформленню відразу можна зробити висновок про те, наскільки мешканець дбає про свою квартиру.

Сьогодні зробити гарне вікно зовсім не складно. Безліч фірм займається цим, пропонуючи найрізноманітніші варіанти, починаючи від традиційних пластикових вікон до дорогих дерев’яних, зроблених з твердих порід дерева на замовлення.

Так, пластикові вікна стають вже звичним явищем в будівництві. Нові будинки і квартири мають склопакети і засклені пластиком балкони. Проблема полягає в тому, що вибрати і якій фірмі довірити свої чудові вікна. Незважаючи на антирекламу і різні страшилки санітарних інспекторів, пластикові вікна все більше витісняють дерев’яні. Головний аргумент – простий догляд, чудовий зовнішній вигляд і швидка установка. Захист від шуму і пилу перемагають думку про те, що пластик при нагріванні виділяє різні шкідливі речовини.

Досвідом доведено, що у пристойній фірми і матеріал, і майстри хороші. Такі вікна стоять вже багато років і радують своїх господарів. Герметичні пластикові вікна добре зберігають тепло, а регулярне провітрювання вирішує всі проблеми з циркуляцією повітря.

Хороші дерев’яні вікна також мають свої переваги. За ними, звичайно, складніше доглядати, їх потрібно фарбувати або покривати морилкою, дерево вбирає вологу і має здатність розсихатися, при цьому перекашіваясь. Але, якщо дерев’яні вікна зроблені з хорошого матеріалу в хорошій фірмі і встановлені умілими майстрами, то вони будуть довго створювати в будинку неповторний мікроклімат, затишок і гармонію, які протягом багатьох років зберігаються в старовинних палацах і замках.

Вибір за господарем. Сучасні технології дозволяють зробити і дерев’яні та пластикові вікна надійними і красивими. Вибираючи фірму необхідно визначити її рейтинг, якість матеріалів і монтажу. Велика знижка або різниця в ціні не може гарантувати високу якість. Пам’ятайте про це!