Ванна кімната є, напевно, самим нудним місцем у всій квартирі. Єдине, що ви можете нового туди привнести, це зробити суміщений санвузол.

Біла ванна, якась плитка і дзеркало сильно набридають. Так, це дозволяє розслабитися і заспокоїться, але не більше. Але ж хочеться якоїсь новизни. Щось, що могло б прикрасити навіть таку нудну кімнату, як ванна. А ви б хотіли відчути себе піратом на піратському кораблі? Або спробувати, як живеться рибкам в акваріумі? Погодьтеся, то б був колосальний досвід, який не тільки б привніс щось новеньке, але і додав нових відчуттів в повсякденне життя. У цьому вам можуть допомогти незвичайні ванни, які зроблені з дерева і скла.

Дерев’яна ванна

Дерево, як відомо, не особливо любить вологу. Волога робить його значно м’якше і зменшує міцність. Але з іншого боку, адже пірати і торговці ж якось плавали на дерев’яних кораблях. Так, а вся справа в тому, що вони використовували спеціальне дерево. Кораблі, а точніше їх палуби, робилися з тика. Тік – це дерево, яке має високу стійкість до гниючим процесам. Воно просочується спеціальною рідиною, яка додатково відштовхує вологу. Так, такі ванни дорого коштують, але вся їх суть в їх культурі. По-перше, ви привносите в світ кахлю трохи живої природи. По-друге, це надзвичайно красиво. А по-третє, це дуже копітка і складна робота. Дерево вимагає складної обробки, яка просто так неможлива без спеціального обладнання.

Скляна ванна

Скляна ванна робиться не повністю зі скла. Скло займає значну її частину. Виходить конструкція, яка нагадує акваріум. Якщо ви такі бачили, але боїтеся купувати через крихкість, то робите ви це марно. Для виготовлення подібних ванн використовується колінне скло. Часто такі ставлять в автомобілі. Вони навіть при аварії не лопаються і можуть пережити автомобіль. Виробляються такі ванни з акрилу і скла. Тобто, частина конструкції виконується з пластика, а в нього вбудовуються колінні скла, створюючи ефект акваріума. Так само їх роблять зі штучного каменю, але вони, само собою, дорожче. Але зате міцніше.