На зовнішній вигляд раковини у ванну кімнату безпосередньо впливає тип її установки.

Найпопулярнішими сьогодні вважаються підвісні варіанти. Це раковина, яку монтують при використанні кронштейнів до стіни. Установка такої моделі обгрунтована лише в тому випадку, якщо в будинку міцні стіни. Адже деякі просто не зможуть витримати конструкції. В такому випадку раковина просто завалиться на підлогу і розіб’ється.

У раковини вбудованого типу є свої переваги. Ця сантехніка набагато стійкіше, особливо при наявності тумби. Такий варіант дозволяє приховати труби. В результаті ванна стає зовні більш естетичною та вишуканою. Наявність тумбочки дозволяє заощадити простір. Адже в неї можна розмістити всі можливі засоби гігієни та лазневі приналежності.

Раніше була популярна модель “тюльпан”. Це не маленька раковина, встановлена ​​на п’єдестал. Такі варіанти використовувалися в радянські часи.

Дані раковини не економлять простір. Однак вид їх досить ефектний. Це досягається тим, що ванна кімната в даному випадку буде мати оригінальний дизайн. Та й п’єдестал і виступає в якості опори, і маскує сантехнічні комунікації. Досить зручно.

Для невеликого приміщення підійдуть кутові варіанти раковин. Вони дозволяють раціонально розподілити простір. Та й виглядають непогано.

Якому матеріалу віддати перевагу?

Сьогодні широко популярні вироби з кераміки. Білий фарфор або фаянс, застосовуваний при виконанні сантехніки, вигідно виділяється чудовою міцністю. Такі раковини зможуть доповнити будь-який дизайн і справлять незабутнє враження. Фаянсові або порцелянові варіанти виконують виключно з екологічних матеріалів.

Більш вишуканий вигляд у скляних раковин. Сьогодні скло обробляють так, що воно стає дуже міцним матеріалом, який довго прослужить. Правда, скляні раковини вимагають особливого догляду. Їх потрібно щодня мити, інакше з’являться розводи.