Коли хочеться прикрасити інтер’єр своєї ванної кімнати якісною і воістину яскравою річчю, краще ванни з мармуру годі й шукати.

Популярність таких виробів зростає, оскільки вони не мають аналогів за своїми експлуатаційними та естетичними властивостями.

Технологія виготовлення і матеріали

Для виготовлення литтєвий ванни з мармуру використовується мармурова крихта і поліефірна смола. Поєднання цих матеріалів в результаті дає стильні і оригінальні моделі.

Крім цього, серед переваг матеріалу потрібно відзначити різноманітність можливих відтінків.

На нашому сайті ви можете придбати ванни з литого мармуру в Виборзі за прийнятними цінами і високої якості.

Такий виріб при правильному догляді довговічне у використанні і практично в очищенні.

Переваги:

  • Високий ступінь міцності. Литтєвий мармур так само міцний, як і натуральний камінь. Однак міцні тільки якісні вироби. На нашому сайті тільки перевірена продукція, тому сумніватися в якості не доводиться.
  • Моделі з такого матеріалу здатні стримувати вібрацію, тому гідромасажні ванни з литого мармуру переважають за своїми характеристиками над акриловими. В останніх вібрація від процедур дуже відчувається.
  • Ванни теплі на дотик і відмінно зберігають тепло.
  • Зовнішня привабливість і дизайн. Вони стануть відмінним і царським доповненням будь-якого приміщення.
  • Високий ступінь теплоізоляції. За такими показниками ванни виграють навіть у акрилових.
  • Матеріал характеризується високою щільністю. На ньому немає часу, тому гігієнічні показники підтримувати теж легко. Мікроби тут не розмножуються.

Гелькоут для покриття ванн

Гелькоутом називають лак, яким покривається ванна з литого мармуру ще на виробничому етапі. Завдяки цьому виріб стає стійким до зовнішніх пошкоджень, вологості і перепадів температур.

Поєднання прозорого і кольорового лаку дозволяє створити хитромудрий і оригінальний малюнок на ванні.

Форми мармурових ванн

Ливарна ванна з мармуру може бути будь-якої форми. Лінії можуть бути округлими, плавними, геометрія може бути і суворою. Така ванна здатна стати сильним доповненням до вашого інтер’єру.

Досить правильно вибрати дизайн ванної кімнати, щоб картина була завершеною.

Можна додати мармурових деталей оформлення, в тому числі, і аксесуарів. Не варто забувати також і про мармурової плитки.