Не так давно в будівництві почала користуватися великою популярністю повітряно-бульбашкова плівка. Даний матеріал володіє відмінними властивостями захисту, які можуть знадобитися в будівництві будинків і не тільки. Але які ж особливості у повітряної плівки і чим вона так славиться?

Щоб в будинку зберігалося постійно тепло і не мерзли стіни, бульбашкову плівку використовують як теплоізоляційний матеріал. Також його періодично експлуатують як гідроізоляцію. Плівка відмінно тримає вологу і пар, тим самим перешкоджаючи їх проникненню в стіни. Як показує статистика, найбільше плівку повітряного плану використовують при будівництві стін. Плівка може покриватися для поліпшення своїх показників фольгою або металевим шаром. Плівка такого типу відмінно справляється з навантаженнями і не рветься як поліетиленовий варіант.

Попитом сьогодні також користується пакувальна плівка бульбашкова. Така плівка може бути двошаровою або тришаровою.

Завдяки захисному шару квартира завжди буде теплою і затишною. Також за рахунок металевого покриття на плівці вона забезпечує стінам додатковий захист. Чи не знайти краще підсобного матеріалу на будь-якого будівництва сучасності, ніж повітряна плівка. У плівці можна переносити важкі елементи будівництва, не боячись, що вона розірветься, оскільки витримує велике навантаження.

Також, накриваючи об’єкти плівкою, можна не боятися поранитися або порізатися. В плівку такого плану відмінно поміщається будівельне сміття як спосіб альтернативної заміни мішкам. Повітряна плівка витримає будь-які будівельні навантаження! Але які ще переваги може дати повітряна плівка в сфері будівництва?

На кожному етапі будівництва постійно контролюється таке питання, як співвідношення ціни і якості. Всім будівельникам хочеться купити хороший якісний матеріал за мінімальний витрата грошей. Саме тому використання плівки повітряного плану як теплоізоляційного матеріалу відмінно підходить. Навіть встановлюючи тепла підлога і утеплюючи стіни, ви заощадите багато грошей, якщо поставите бульбашкову плівку. Матеріал, з якого виготовляється плівка, служить близько 50 років і повністю екологічний.

За рахунок використання плівки йде економія простору, оскільки вона тонка, а не як альтернативні теплоізолюючі габаритні. Використання плівки як теплоізоляційного матеріалу економить багато грошей на захисту від холоду всієї будівлі. Співвідношення ціни та якості в ролі повітряної плівки ідеальне.