Довговічний і доступний за ціною спінений поліетилен набув широкого поширення при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Проста технологія монтажу, різноманітність форм становлять очевидні переваги матеріалу.

Для чого потрібен пінополіетилен?

Фізичні властивості спіненого поліетилену визначають його призначення при  проведенні будівельних робіт. Майже 100% вологостійкість дозволяє використовувати матеріал для гідроізоляції труб і приміщень. Чудова еластичність дозволяє застосовувати його в конструкціях і місцях зі складною конфігурацією.

Зверніть увагу, що на сайте ви можете дізнатися більше про холодильне обладнання вже зараз.

Закрита пориста структура допомагає зберігати теплоенергію і перешкоджає проникненню пара. Це ж властивість дозволяє використовувати матеріал для шумоізоляції. Пінополіетилен зберігає свої якості в діапазоні температур від -40 ° С до + 80 ° С, що розширює область його застосування.

Спінений поліетилен різного призначення випускається в декількох формах:

  • плоский в рулонах для шумо-, звуко- і гідроізоляції;
  • плоский, з покриття з алюмінієвої фольги або лавсан для утеплення рівних поверхонь;
  • плоский у вигляді плитки;
  • в формі джгута для утеплення;
  • у вигляді трубок для гідроізоляції.

Застосування в будівельній практиці

Плоский спінений поліетилен широко застосовується в якості підкладки при ремонті підлог. При укладанні ламінату товщина листа складає 2 мм, а під паркет використовується матеріал товщиною 3 мм. Неприпустима укладання пінополіетилену в два і більше шарів, так як це призводить до деформації поверхні.

Пінополіетилен також потрібен при монтажі теплої підлоги. Він широко використовується при обробці стін шпалерами і гіпсокартоном для гідро- і шумоізоляції.

Як утеплювач спінений фольгований поліетилен застосовується при спорудженні покрівлі, закладці фундаментів будівель, будівництві саун і лазень. Низька теплопровідність дозволяє використовувати його в конструкції морозильних камер.

Спінений поліетилен у вигляді джгутів – відмінний вибір в якості теплоізоляції при монтажі віконних склопакетів і дверей, для заповнення стиків, щілин в стінах житлових і виробничих приміщень.

Для гідроізоляції систем водопостачання, опалення та каналізації використовується трубчастий пінополіетилен. Це помітно підвищує їх енергоефективність. У такій формі матеріал також застосовується при влаштуванні вентиляції приміщень.