Мультифактурні жалюзі – це інноваційний різновид вертикальних жалюзі і доцільне рішення для дому або офісу.

Їх відмінність від звичайних модифікацій полягає в наявності спеціальної підкладки – Грувер. Ткані і пластикові шари поділяються проміжним шаром, виконаним з вставок сріблястого або золотого відтінку. Така конструкція прикрашає віконний проріз і створює імітацію портьєри з безліччю складок. Комбінуючи розташування і матеріал, з мультифактурних жалюзі можна сформувати римські штори або ламбрекени.

Особливості

Мультифактурні жалюзі складаються з багаторівневого полотна пластин. Вони можуть бути виконані з різного матеріалу: пластика, дерева, текстилю. Головне, щоб використовувані матеріали органічно поєднувалися один з одним. Для створення ефектного обсягу використовуються різноманітні форми. Так, жалюзі можуть бути зроблені у вигляді арки, морської хвилі, геометричної фігури.

Залежно від способу виробництва малюнка, мультифактурні жалюзі систематизуються за кількома групами:

• граверні;

• накладні;

• шовні.

В процесі виготовлення верхня частина жалюзі збирається з пластикових ламелей. Вона буває однотонною або різнобарвною. Нерідко пластикові ламелі декоруються гарним орнаментом. Нижня частина жалюзі проводиться з тканинної основи.Мультіфактурние жалюзі

Грувер – це профіль і напрямні. У нього входять пластикові вставки і ткана основа. Карниз закріплюється за допомогою утримувачів Грувер, а по краях закривається бічними вставками.

Переваги

Разом з чудовим зовнішнім виглядом, мультифактурні екземпляри зберігають всі переваги виробів з вертикальним типом розташування ламелей:

• швидкий монтаж;

• довгий термін експлуатації;

• збереження первісних характеристик;

• простий догляд і управління;

• різноманітність форм і забарвлень;

• функціональність.

Коли в інтер’єрі є складні композиції, то вибір мультифактурних жалюзі є раціональним рішенням. Ламелі жалюзі впишуться в будь-який дизайн, завдяки хвилястою, прямий або візерункової конфігурації. Візуальна об’ємність досягається за рахунок синтезу декількох шарів матеріалу з декоративними елементами.

При виборі мультифактурних жалюзі, важливо, грамотно підібрати колірну гамму і ширину вироби, яка повинна бути більше вікна на 10 см з кожного боку. Збалансована комбінація фактури і кольору дозволить досягти приголомшливого ефекту.