Як і в кімнатних приміщеннях іншого типу, в закритих балконах конструкції натяжних стель можуть бути успішно встановлені на стельову поверхню.

У разі балконів закритого типу, установка натяжної стельової конструкції дозволить забезпечити для балконних зони комфортабельний інтер’єр. Однак в умовах здійснення таких настановних заходів необхідно враховувати особливості балконних території.

Підготовка до встановлення

У порівнянні з іншими кімнатами балкон схильний найбільш сильному воздействованію з боку вуличної погоди. З цієї причини при різкій зміні погоди на вулиці на балконних території відбуваються відчутні температурні перепади, що здатне надавати на матеріал натяжної стелі руйнівний вплив. Тому до монтажу відповідної натяжна конструкції слід провести утеплення кімнати і встановлення системи кондиціонерів в межах балконної площі. Втілення відповідних операцій дозволить захистити балкон від сильних температурних перепадів, які є невідповідним умовою для установки натяжної стелі.

Для установки натяжних стель на балконі також потрібна ефективна воздухонепроницаемость, коли наскрізний вітер не проникає всередину приміщення. Дану ізоляцію балкон має в ситуації, якщо забезпечена вирівняна площину покриття, без щілин і зазорів. Тим самим перед початком монтажу конструкції натяжної стелі належить ретельно закрити будь-які наявні щілини в області стін і стелі.

Спосіб встановлення

У ситуації, якщо балкон стане обладнаним варто почати встановлення стелі натяжної типу. Перед початком спорудження відповідного предмета інтер’єру з території балкона потрібно винести будь-які предмети гострого типу, так як вони можуть завдати пошкодження споруджується конструкції натяжної стелі. Після виносу небажаних предметів, натяжні стелі прикріплюються, виходячи з існуючого способу споруди даних виробів. Спорудження пристрою натяжної стелі на балконі робить необхідним здійснення низки хронологічних заходів:

1. вичищені і виправлення поверхні основної стелі.
2. Розмітка площині стелі з метою подальшого спорудження стельового багета.
3. Монтування багетного пристрою у верхній частині стіни за обрисами майбутнього натяжної полотна.
4. Нагрівання матерії полотна за допомогою спеціального теплового генератора.
5. Впровадження розігрітого стельового полотна в раніше встановлений Багетна механізм.

За допомогою даного алгоритму будівельних заходів натяжні стелі встановлюються на балкон. Як встановлюються конструкцій можуть бути використані натяжні стелі, як тканинної, так і полівінілхлоридної різновиди.