В області будівництва і ремонту, а також широкого спектру дизайнерських оформлень, перше місце займає штучний камінь. Він уже давно знайшов застосування у величезній кількості оздоблювальних робіт. Ціна штучного каменю залежить не тільки від матеріалу, але і від зовнішнього дизайну.

Штучний камінь дає можливість оформлення хорошого дизайну вашого будинку. Це можуть бути, підвіконня, барні стійки, стіни, коридор або ванні кімнати.

Матеріали для обробки фасадів

На сьогоднішній день, штучний камінь, ціна якого коливається в залежності ще й від тонких хімічних властивостей, до здатності витримувати високу температуру, а також відмінне протигрибковий властивість, стає дуже популярним і надійним будівельним матеріалом.

Якщо ви хочете заощадити при покупці цього матеріалу, вам необхідно підібрати для себе штучний камінь від виробника. Важливим аспектом при виборі штучного каменю є його хімічні властивості. Необхідно, щоб властивості і зовнішній вигляд каменю збігалися з потребами і стилем життя вашого будинку і сім’ї. Іноді краще вибрати щось дорожче, що в підсумку стане для вас економічним вкладенням в майбутнє, тому як, камінь який попрочнее, буде триматися практично вічно, ось ви і заощадите, купивши дорожче.

Приємно, що сьогодні є можливість переглянути величезну кольорову палітру оздоблювальних матеріалів з яких ви завжди зможете визначити потрібний для вас колір. На сьогоднішній день штучний камінь користується величезною популярністю в сфері оформлення домашнього стилю в усьому світі, завдяки прекрасному зовнішньому вигляду, а також унікальними фізичними властивостями.

Штучний камінь в інтер’єрі

Декоративний камінь відмінно виглядає в інтер’єрі. Останнім часом він дуже полюбився дизайнерами.

Даний матеріал імітує цегла, мармур, керамічну плитку, натуральний камінь, але при цьому коштує не дорого на відміну від натурального аналога. Найчастіше штучний камінь виготовляється з натуральних матеріалів, тому він повністю екологічний.