Досить привабливим і не менш оригінальним рішенням для різних інтер’єрів є цегляні стіни. Однак дані поверхні потрібно обробити так, щоб розчин, використаний для зведення стіни, і кладка не вбирали зайвої вологи. Тому досить часто застосовують в такому випадку фарбування стін з цегли.

Найуважнішим чином огляньте всі стіни в приміщенні на предмет різних виступів і тріщин. Якщо такі мають місце, значить, їх потрібно очистити від різного роду сміття, а після закрийте їх цементом, можете скористатися і латексної фарбою. Тріщини невеликого розміру закладіть, використовуючи шар штукатурки. Шви при цьому також очистіть, які знаходяться на кладці, від розчину, але закрийте їх шпаклівкою. Візьміть жорстку мочалку, а можна використовувати і щітку і почистіть стіну так, щоб вона стала гладкою.

Потім помийте її і видаліть вапняні плями, застосовуючи спеціальний засіб, призначений для миття. Якщо такі плями мають місце, значить, вони з’явилися не дарма, десь на стіну проникає вода, а це потрібно прибрати якомога швидше. Якщо ж цегляна стіна забруднена досить сильно, то потрібно обробити її розчинником для видалення фарбування або побілки, нанесеної заздалегідь. Після стіна повинна повністю висохнути, хоча враховуйте, що стіна може сохнути досить довго, в іншому випадку, якщо стіна висохне недостатньо добре, може з’явитися цвіль.

Придбайте глибокопроникаючу ґрунтовку, яка до того ж повинна володіти водовідштовхувальними властивостями, нанесіть її в 2-а міліметра шаром, так ви якісно вирівняєте стіну. Після пофарбуйте її, краще використовувати фарбу, яка розбавлена ​​водою. Фарбу краще використовувати таку, яку можна використовувати для кам’яної кладки. Використовуйте при цьому жорстку щітку, а стіни краще очищати ножем-скребком. Наносите фарбу внахлест смугами, розміром близько 1-2 метра.