Як правило, від умов експлуатування акрилової ванни безпосередньо залежить її стан і зовнішній вигляд. Вкрай небажано в таку ванну ставити важкі предмети і лити «крутий» окріп. Але все-таки, якщо з якої-небудь причини акрилова ванна отримала видимі дефекти, то сучасні технології допоможуть повернути їй первісний вигляд.

Насамперед вам знадобляться:

– рідкий акрил;

– поліроль;

– дриль;

– шпаклівка;

– наждачний папір і аерограф.

Догляд за акриловою ванною починається з видалення з її видимої поверхні подряпин, шляхом шліфування наждачним папером, спершу папером з фракцією, потім більш дрібної. Подряпину теж можна видалити, використовуючи спеціальну поліроль, але якщо місце у ванній сильно пропалено, то залийте його рідким акрилом і після висихання добре відполіруйте. Якщо у ванній з’явилася досить глибока тріщина. То її потрібно розточити, за допомогою використання дрилі зі спеціальним свердлом, зашпаклювати шпаклівкою і як тільки вона повністю висохне – відполірувати, спочатку крупнозернистою наждачним папером, після більш дрібної. На завершення, скориставшись аерографом, тріщину необхідно рівномірно зафарбувати. При цьому потрібно ретельно вибирати відтінок фарби, щоб на старому покритті не було видно місця усунення дефектів. Коли пройде, після нанесення фарби, 48 годин пофарбовані місця необхідно обробити спеціальним поліролью.

Також утворився глибокий дефект можна закрити крупнодісперсной шпаклівкою, яка дозволяє отримати однорідний, не схильний до осипання, шар. Потім оброблену ділянку ванній також знадобиться відшліфувати дрібнозернистим шліфувальним папером (наждачним папером). Підібравши скрупульозно колір фарби, нанесіть її на поверхню ванни, і як тільки вона через дві доби кристалізується – відполіруйте.