Згідно зі статистикою, практично в більшості випадків люди під час капітального ремонту свого будинку ставлять собі питання, яку ванну краще всього купити?

Звичайно ж, вирушаючи на ринок можна відразу ж розгубитися, тому, що перед вами буде представлено безліч варіантів ванн, яких виготовили з трьох матеріалів – акрил, чавун і метал.

На металевих ваннах ми не будемо робити акцент, а перейдемо до найбільш популярним – чавунним і акриловим.

Чавунні ванни

Незважаючи на те, що чавунні ванни з’явилися давно, вони як і раніше користуються популярністю серед покупців. І це не дивно, тому, що їх характеризує доступна ціна і довговічність, що напевно оцінить кожен.

Звичайно, будь-яка ванна має якісь недоліки і чавунна не виняток. Не приховуємо, що така ванна дуже важка і може принести покупцем чимало проблем під час її установки.

На ринку найчастіше зустрічаються чавунні ванни прямокутної форми. Можна з легкістю придбати такий виріб будь-якої форми і довжиною від 100 см до 180 см.

Звичайно ж, глибина чавунної ванни може змінюватися. У більшість випадках це від 40 см до 55 см, при цьому ширина завжди залишається рівною 70 см.

Безумовно, варто звернути увагу на якість ванній купелі. Це зробити дуже просто, справа в тому, що якісна купіль відрізняється рівними краями і плоскими кутами.

Вже давно не секрет, що виробники чавунної ванни часто схильні до додаткового її забезпеченню порошковою емаллю, адже саме порошкова емаль підвищує статистику служби ванни.

Покупцям, набуваючи такий виріб, рекомендується звернути особливу увагу на його покриття.

Акрилові ванни

Тепер прийшов час перейти до обговорення акрилових ванн. Вони, в свою чергу, ставлять особливий акцент на своєму легкій вазі і великому виборі форм.

Ці переваги оцінить будь-який покупець під час вивчення такої ванни. Варто відзначити, що акрил дуже схожий на пластик, а пластик, в свою чергу покривають ще одним захисним шаром.

Акрилова ванна відрізняється від інших ванн тим, що її купелі можна підлаштувати під себе, тобто надати їй свою власну форму і пофарбувати в потрібний вам колір.

Як відомо, будь-яка ванна має свої недоліки, і чавунна не виняток. Якщо ви придбаєте цю ванну, то в момент її експлуатації необхідно контролювати натиск води, інакше акрилова ванна може лопнути.

Тому при ремонті ванної кімнати рекомендується встановлювати подібну ванну на міцний каркас.

Потрібно зробити акцент на тому, що при покупці, як і акрилової, так і будь-який інший ванни, не варто економити на засобах, тому, що ванна – це не та річ, над якою варто замислюватися – купити чи не купити.

Рекомендують, при придбання подібної ванни, зробити акцент на товщину її листів, даний виріб має бути не менше 5 мм. Кожен покупець повинен відрізняти якісну ванну від неякісної.

Це дуже просто. Справа в тому, що якісна ванна, якщо на неї кинути будь-який металевий предмет, з легкістю його витримає і навіть не прогнеться. У будь-якому випадку ванну можна полагодити спеціальним ремонтним комплектом.