Актуальність вибору свердловинних насосів особливо актуальна для власників приватних заміських будинків і дачних ділянок. Дуже важливо підібрати найбільш оптимальний насос для кожної конкретної ділянки і будинку.

Давайте тепер розберемося, які види свердловинних насосів існують на сьогоднішній день взагалі.

Сьогодні продавці і виробники даного обладнання пропонують наступні їх види:

  • гвинтові:
  • відцентрові;
  • нафтові;
  • вібраційні.

Кожен із зазначених видів має як свої переваги, так і недоліки.

Гвинтові насоси свердловин відмінно підійдуть в тих випадках, коли потрібно перекачувати забруднену воду з великою кількістю різноманітних домішок. Недоліком даного виду свердловинних насосів є високий рівень шуму під час їх роботи.

Відцентрові насоси характеризуються підвищеною надійністю і практичністю. Такі насоси в своїй більшості мають автоматизоване управління, що істотно спрощує їх обслуговування та управління ними. Відцентрові насоси найчастіше мають невеликі розміри, завдяки чому є можливість встановлювати в вузькі шахти.

Недоліком даного виду обладнання вважається його залежність від роботи електромережі та їх чутливість до наявності бруду і піску в перекачується воді.

Вібраційні насоси свердловин мають так само як і відцентрові підвищеною надійністю і практичністю. Також для даного виду обладнання характерні такі особливості як простота установки і легкість в обслуговуванні. Вібраційні насоси відрізняються тривалими термінами експлуатації і при цьому ще їх відрізняють досить низькі і бюджетні ціни. Однак у таких насоса є і недоліки. Найістотніше полягає в тому, що вібрації під час його роботи можуть стати причиною скупчування в нижніх фільтрах піску та іншого сміття. Це в свою чергу може привести до засмічення насоса і подальшого його виходу з ладу.