Пластикове вікно, як і будь-який виріб, вимагає не тільки правильної експлуатації, але також потрібен правильний догляд за пластиковими вікнами.

Зрозуміло, мова тут не йде про звичайну гігієнічної чищенні підвіконня або склопакета від бруду. Правильний догляд за пластиковими вікнами істотно збільшить термін їх експлуатації. А для продовження експлуатації ваших вікон робіть періодично нехитрі процедури описані нижче.

Для початку заведіть за правило змащувати гумку раз або два на рік спеціальним мастилом. Можна купити звичайний рідкий гліцерин в аптеці, це буде не настільки ефективно, але зате дешевше. Нанесіть мастило на ватний тампон і обережно пройдіться нею по всій поверхні ущільнювача від низу до верху. Залиште вікно відкритим на пару годин, щоб рідина вбралася в матеріал. Зрозуміло, проводити подібне профілактичне змазування краще в більш-менш теплу пору року, щоб не мерзнути від відкритого вікна.

Щоб змастити ручку потрібно обережно відкрутіть невелику пластикову панельку, там ви побачите сталевий механізм. Капніть на шарніри трохи машинного масла, закрийте панельку і кілька разів відкрийте і закрийте вікно. Тим самим ви дасте маслу добре розійтися по механізму. Тепер ваша ручка врятована від скрипу і заїдання на цілий рік.

Для уникнення «здуття» тонкого пластикового нальоту на підвіконні, регулярно витирайте його від вологи. І звичайно ж, якщо ви видаляєте пил з підвіконня вологою ганчіркою, обов’язково протирайте його наостанок сухий.

Здійснюйте правильний догляд за пластиковими вікнами і ваші вікна будуть служити і зігрівати вас в непогожі дні ще багато багато років.

Бажаємо вам тепла і краси за вікнами і в душі!