Ні одне приміщення, включаючи ті, де забезпечується максимальний рівень стерильності і безпеки, не обходиться без дверей.

Особливої ​​конструкції двері, призначені для установки в чистих приміщеннях, широко застосовуються в медицині і промисловості. Лікувальні установи та операційні, пологові будинки та перинатальні центри, підприємства фарміндустрії і харчові, мікроелектроніки і приладобудування, мікробіології – всюди затребувані спеціалізовані дверні блоки.

Особливості

Будуєте новий медичний корпус або робите перепланування існуючої будівлі з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт, тоді слід замовити спеціальні медичні двері, щоб забезпечити всіх приміщеннях належну ступінь гігієни та санації, безпеки і стерильності. Вони мають виключно гладкою поверхнею, без виступів. Завдяки цьому відсутні місця можливого скупчення мікрочастинок, і прибирання дверної коробки і полотна проводиться якісно і легко. У всіх приміщеннях, крім роздягалень і санвузлів, доцільно встановлювати вироби, що мають верхнє засклення з загартованого сировини. Цим забезпечується належний рівень контролю внутрішнього простору без необхідності заходити в чисту кімнату. Скляна поверхня вікна розташовується з дверним полотном в одній площині. Шов надійно заповнюється герметичним речовиною. Намагаються двері герметичні робити однакової товщини зі стіновими панелями. Перевага віддається і однотипним матеріалами. Наприклад, пара сталевих оцинкованих листів товщиною 0,5-2,5 мм з наповнювачем і полімерним покриттям, HPL-пластик або нержавіюча сталь. Монтуються вони зі стіною в одній площині. Дверне полотно і коробка з усіх боків додатково ущільнюється, щоб забезпечити максимально щільне і герметичне закриття.

Переваги

Створюється висока герметичність. Полімерні покриття стійко витримують великий перелік дезінфікуючих розчинів. Естетично виглядають. Можливо оснащення автоматичними системами і механізмами відкривання і закривання. Дозволяють користуватися комплексами контролю доступу.

Різновиди

Випускаються одно- і двостулкові, глухі і засклені, розсувні і поворотні, розсувні і протипожежні. Залежно від майбутніх умов експлуатації та призначення приміщень двері додатково комплектуються прихованими петлями, автоматичними електроприводами або механічними доводчиками. Найчастіше ставляться системи блокування та управління доступом, індикації та сигналізації звуком.