Сьогодні, щоб здивувати інтер’єром, потрібно не тільки оформити простір зі смаком і за модними тенденціями, але і порадувати фактурою. А ще важливий посил: романтичний, ніжний, елегантний, аскетичний. Всім цим вимогам відповідає така деталь інтер’єру як кам’яне підвіконня.

Кожному вікну своє підвіконня:

1. Спантеличені, ніж можна прикрасити сучасне пластикове вікно зі склопакетом? Приємним обрамленням для ультрамодних вікон стане мармур пастельних відтінків. А якщо ви любите контрастні рішення, то розгляньте поєднання білого вікна і чорного мармуру або граніту, які зроблять інтер’єр незабутнім.

2. Встановили дерев’яні вікна? Доповнить оформлення будинку в екологічних тенденціях підвіконня з травертину. Відтінки мінералу перегукуються з натуральною деревиною і привнесуть в інтер’єр затишну атмосферу. Втім, і мармур в світлій палітрі або в насичених шоколадних відтінках буде також виглядати виграшно.

3. Вибрали алюмінієві вікна? Доповнять інтер’єр підвіконня з темного граніту або мармуру з мальовничим малюнком.

Як бачите, підвіконня з каменю можна підібрати під будь-який стиль.

Між іншим, цибулини гіацинтів можна знайти https://yaskrava.com.ua/klubni-i-lukovicy/giacinty/ просто зараз та замовити з доставкою.

Переваги

Вибираючи підвіконня з натурального каменю, відштовхуйтесь від власних уявлень про красу. Не хвилюйтеся, єдиний фактор, який впливає руйнівно на природні мінерали – волога – в приміщенні не актуальний.

Буває, що покупці з обмеженим бюджетом роблять вибір на користь штучного каменю, в надії заощадити. Однак ціна установки підвіконня з натурального каменю виправдана характеристиками готового виробу.

На ціну вплинуть тип каменю, а також форма, спосіб обробки поверхні, розміри. Зате натуральні мінерали, на відміну від штучних, привнесуть в будинок неповторне сяйво і створять ауру комфорту.

До переваг виробів з натурального каменю також відносять:

  • міцність і зносостійкість, а гранітні вироби вважаються вічними;
  • стійкість до корозії;
  • декоративні характеристики;
  • ремонтопридатність;
  • техніки безпеки та екологічної;
  • простоту в догляді.

Вартість монтажу підвіконня зазвичай вже включена в ціну виготовлення, і нічого не потрібно доплачувати додатково.

До слова, при виборі підвіконня з натурального каменю можна зіткнутися і з незручностями, що частіше буває викликано бажанням потрапити в певний відтінок. В цьому випадку розглядайте відразу кілька варіантів природного матеріалу.

Натуральні фактури багаті на палітру і обов’язково порадують природним і неповторним відтінком, який вдало доповнить інтер’єр вашої кімнати.